همیاب ۲۴

goole allo

با قابلیت های جدید و باور نکردنی google allo آشنا شوید!!!

اگر به خاطر داشته باشید در مهر ماه سال جاری نرم افزار پیام رسان جدید گوگل به نام google allo در رقابت با سایر نرم افزارهای پیام رسان نظیر واتساپ و تلگرام منتشر شد.پس از گذشت سه روز از انتشار این پیام‌رسان، تعداد دانلود آن بین ۱ تا ۵ میلیون بوده و از این بابت یک رکورد بسیار خود را بدست آورده است.

طی اخبار منتشر شده گوگل برنامه پیام رسان هوشمند خود را با سه ویژگی های جدید به روزرسانی کرد.این نسخه جدید به زودی در روزهای آینده در اختیار کاربران دنیا قرارخواهد گرفت و می توانند از google play  و فروشگاه های apple دریافت کنند. با وجود قابلیت‌هایی مانند دستیار گوگل google assiatant که گفته شده از جدیدترین تکنولوژی های هوش مصنوعی استفاده می کند، این اپلیکیشن آن‌ طور که باید عملکرد قابل قبولی ندارد.اما با وجود این به روزرسانی ها شاهد تغییرات عظیم و هوشمندانه ای در این نرم افزار خواهیم بود.

با کمک به روزرسانی هایی که قرار است صورت گیرد شاهد تغییرات عظیمی در سرویس google assistant نرم افزار خواهیم بود.درواقع برنامه‌ی پیام‌ رسان Google Allo این امکان را دارد تا تصاویری که از کاربر دیگری دریافت می‌کنید را بررسی و تحلیل کند.الو برای این منظور از اطلاعات موتورهای جستجوی گوگل بهره می‌برد و با این روش می‌تواند در مورد تمام تصاویری که دریافت می‌کند بعد از تجزیه و تحلیل نظر بدهد.کاربران هم می‌توانند با استفاده از نظرهایی که الو برای‌شان در نظر می‌گیرد، پاسخ مخاطب‌شان را بدهند. به‌طور مثال اگر یکی از دوستان‌تان تصویری از جشن تولدش برای‌تان بفرستد، الو می‌تواند بعد از آنالیز تصویر که در زمان اندکی صورت می‌گیرد، پاسخ‌هایی مثل «تولدت مبارک» یا «این تصویر بسیار بانمک است» را پیشنهاد دهد و شما از مجموعه پاسخ های موردنظر بهترین را انتخاب کند!

همچنین با کمک ویژگی دکمه Smart smilley یا همان لبخند هوشمندانه با تجزیه تحلیل هوشمندانه ای که نرم افزار به هنگام دریافت پیام انجام می دهد، شکلک متناسب را پیشنهاد می دهد و دیگر لازم نیست شما به دنبال شکلک متناسب بگردید!البته این ویژگی در حال حاضر فقط برای زبان انگلیسی فعال است ولی به‌ مرور زبان‌ های دیگر نیز به آن افزوده خواهند شد.

google_allo_smart_smiley


از دیگر ویزگی های به روزرسانی شده قابلیت تغییر تم چت ها می باشد که گوگل ۱۴ پس زمینه را برای محیط چت کاربران با توجه به تفاوت سلیقه و علاقه جمع آوری کرده است!

اگر هنوز این نرم افزار را دریافت نکرده اید نگران نباشید! چون تا روزهای آینده شاهد به روزرسانی های هوشمندانه این نرم افزار خواهیم بود.هرچند با وجود فراگیر شدن نرم افزار تلگرام در ایران ،توجه اندکی به این نرم افزار پیام رسان هوشمند شده است.


با همیاب۲۴ به روز باشید!