همیاب ۲۴

security in message app

بیشترین امنیت در کدام نرم افزار پیام رسان؟

با کمک نرم افزار های پیام رسانی متعددی که امروزه وجود دارد راحت تر از ارسال ایمیل که در گذشته صورت می گرفت می توانید به تبادل اطلاعات خود بپردازید.یکی از این نرم افزارهای پیام رسان که امروزه محبوبیت ویژه ای میان کاربران دنیا دارد تلگرام نام دارد.دیروز جدیدترین آپدیت این نرم افزار با امکان انجام بازی در گوگل پلی منتشر شد.در صورت لزوم به پست  انجام بازی های جذاب با تلگرام جدید مراجعه کنید.

در شکل زیر مشاهده می کنید که نرم افزار تلگرام برای کاربران فعال بیشترین توجه را در زمینه معاملات پولی و کسب در آمد دارد.

بازی با نرم افزار تلگرام

اگر در این لیست توجه کنید اسم بسیاری از نرم افزارها برای ما ایرانی ها  ناشناخته است در حالی که در میان کشورهای دیگر طرفدار دارد.اما سوالی که مطرح می شود این است که آیا با وجود فراگیر شدن نرم افزار تلگرام و به عنوان مخزنی که اطلاعات کاربران در آن قرارگرفته از امنیت کافی برای اطلاعات مهم برخوردار است یاخیر؟ با همیاب۲۴ همراه باشید !

طبق رتبه بندی که از نطر امنیت در سایت techworld  منتشر شده است نرم افزار تلگرام در رتبه اخر قرار گرفت.اما جالب است بدانید که براساس این رتبه بندی نرم افزار signal بیشترین میزان امنیت در میان نرم افزارهای پیام رسان را دارد.نرم افزاری که حداقل برای ما ایرانیان ناشناخته است…

نرم افزار سیگنال بیشترین میران امنیت، محبوبیت کمتر!

signalاین نرم افزار رایگان برای اندروید و ios توسط استرنج پازو و سیستم زمزمه ترور پرین ایجاد شد و در سال ۲۰۱۱ به شرکت توییتر فروخته شد.دوباره در سال۲۰۱۳ به عنوان یک پروزه منبع باز تحت حمایت یک شرکت جدید شروع به کار کرد.چهره هایی همچون بروس اشنایر و ادوارد اسنودن افشاگر جاسوسی‌های آژانس امنیت ملی آمریکا که نرم افزار google allo  را ناامن  می داند، این نرم افزار را ایمن می داند.(درصورت دلخواه به پست آیا گوگل الو امن است؟مراجعه کنید.)


با همیاب۲۴ جدیدترین اخبار و فناوری های روز دیجیتال را دنبال کنید!