همیاب ۲۴

گلگسی نوت7

تست سرعت گلکسی نوت ۷ در مقابل آیفون ۶

گلکسی نوت ۷ آخرین پرچمدار سامسونگ است که چندی پیش به صورت رسمی معرفی شد. این دستگاه را می توان بهترین گلکسی نوت موجود در بازار دانست که با بهترین فناوری های سامسونگ تجهیز شده است. عموما مقایسه بین بهترین های بازار یک امر طبیعی و سرگرم کننده است که اکثر کاربرها به دور از اینکه قصد خرید داشته باشند یا نه یا حتی طرفدار برندهای مقایسه شونده باشند، به این موارد توجه نشان می دهند، حال چه بهتر که این مقایسه بین دو رقیب همیشگی باشد. اجازه بدهید به فصل جدید مبارزه سامسونگ و اپل بپردازیم و در ادامه با ترنجی همراه باشید.

هر چند گلکسی نوت ۷ باید مستقیما با آیفون ۷ یا بهتر بگوییم، آیفون ۷ پلاس مقایسه شود اما هنوز که به معرفی این دو پرچمدار جدید اپل نرسیده ایم بد نیست ببینیم گلکسی نوت ۷ در مقابل آیفون ۶ اس چگونه می ایستد!

گلکسی نوت ۷ و آیفون ۶ اس را همگی می شناسیم و نیازی به اعلام مشخصات سخت افزاری نیست، هر کدام بستگی به نیازی که دارند، سخت افزاری مناسبی در خود دارند با این تفاوت که گلکسی نوت ۷ با یک سال فناوری های جدید تر به این میدان رقابت وارد شده است. اجازه بدهید این دو دستگاه را در کنار تست کنیم:

متاسفانه در ویدیو عنوان نمی شود که گلکسی نوت ۷ موجود در این بررسی با چه پردازنده ای است اما می توان با توجه به سابقه گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج گفت که این عملکرد حداقل در دستگاه های جدید سامسونگ مربوط به چیپست اسنپدراگون می تواند باشد. البته با توجه به سابقه این کانال باید بگوییم احتمال اگزینوس بودن این دستگاه نیز بالاست. چه اسنپدراگون و چه اگزینوس به نظر ما نباید شاهد چنین عملکردی واقعا ضعیف در مقابل پرچندار یکسال گذشته اپل باشیم. دلیل هر چه که بود، گلکسی نوت ۷ موجود در این مقایسه کاملا ضعیف ظاهر شده است و به نظر ما چنین عملکردی سزاوار خریداران یکی از بهترین پرچمدارهای بازار نیست.

مسلما تست های بیشتر منتشر خواهد شد و آن ها را برای شما بازنشر خواهیم کرد تا به دید صحیح تری از عملکرد گلکسی نوت ۷ برسیم.

ویدیوی منتشر شده رااز اپارات مشاهده کنید.

با همیاب۲۴ سامانه ردیابی و استعلام کالای سرقتی درایران در خدمت شما هستیم.