همیاب ۲۴

حضور سامانه همیاب ۲۴ در نمایشگاه ایپاس

شرکت ناجی پاس در راستای نیل به اهداف متعالی و آرمان های ارزشمند بنیاد تعاون نیروی انتظامی و استفاده بهینه از کلیه امکانات در یک سازماندهی علمی و کارآمد همواره در تلاش است تا مأموریت های محوله را به بهترین وجه ممکن ایفا نماید که یکی از مهمترین فعالیت های این مجموعه برگزاری ادواری نمایشگاه ایپاس می باشد.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی با حضور شرکت‌کنندگانی از ۲۹ کشور جهان در تاریخ ۲۴ مهرماه در مصلای امام خمینی (ره) آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی همیاب ۲۴، مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که از نخستین ساعات فعالیت، میزبان خیل عظیم متخصصان، فعالان و علاقمندان حوزه تجهیزات پلیسی بود، با حضور سردار حسین اشتری فرمانده کل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی به همراه فرماندهی راهور ناجا و مدعوین داخلی و خارجی برگزار شد.
در ابتدای مراسم افتتاحیه، علی عسگر الهیارنژاد، مدیرعامل گروه تجاری و صنعت بنیاد تعاون ناجا توضیحات کلی از نمایشگاه امسال و روند برگزاری آن ارائه و صابر خراسانی، شاعر اهل بیت نیز یکی از سروده های خود را اجرا کرد.
پایان بخش مراسم نیز سخنرانی سردار اشتری، فرمانده کل ناجا بود.

سامانه همیاب ۲۴ نیز در این نمایشگاه حضوری فعال و چشمگیر داد. سردار اشتری در حاشیه این مراسم ضمن بازدید از غرفه همیاب ۲۴ خاطرنشان کرد برقراری امنیت در جامعه یکی از وظایف پلیس به شمار می آید اما حضور شرکت هایی چون همیاب ۲۴ در نمایشگاه ایپاس، وحدت و تعامل سازنده ای را برای نظم و آرامش ایجاد کرده است.

جانشین پلیس آگاهی ناجا گفت: اگرچه پلیس به عنوان برقرارکننده امنیت در جامعه است اما حضور شرکت ها و مخترعان در نمایشگاه ایپاس وحدت و تعامل سازنده ای را برای نظم و آرامش ایجاد کرده است.