همیاب ۲۴

داستان جذاب پیداشدن اپل سرقتی در تهران بزرگ

آقای ح.حسنی در خیابان با خیال راحت قدم میزدند و در حال مکالمه با تلفن همراهشان بودن بی خبر از اینکه موتوری در کمین موبایلشان هست در کمتر از چند ثانیه سارق موبایل را از دستشان قاپید,خود را ترک موتور انداخت و فرار کرد…آنقدر این اتفاق سریع و ناگهانی رخ داد که سرگردان و حیران نمیدانستند باید چکار کنند..
درمانده و مستاصل به منزل رفتند هر کس با شنیدن ماجرا راهکاری ارائه میکرد ,راه حل هایی که خیلی به نظرشان منطقی و درست نبود …لپ تاپ شان را روشن کردند و در اینترنت به جستجو پرداختند با سایت ها و مطالب زیادی روبرو شدند با دقت و ظرافت شروع به بررسی تک تک مطالب کردند در لابلای سایت ها به سامانه هوشمند همیاب ۲۴ برخوردند مطلبی که بیش از حد توجهشان راجلب کرد ادعای این سامانه برای اطلاع رسانی به فروشگاه ها و اصناف کل کشور به منظور جلوگیری از خرید و فروش کالا بود کاری که شخص نمیتواند انجام دهد…با بررسی های دقیق مصمم تر از قبل کالای تود را در سامانه هوشمند همیاب ۲۴ ثبت کردند و منتظر ماندند…..

آقای م.کریمی چند وقتی بود که در صدد خرید گوشی جدید بودند علاقه زیادی به موبایل اپل داشتند تصمیم گرفتند گوشی کارکرده و مناسبی بخرند…
به موبایل فروشی های مختلف مراجعه کردند بعد از جستجو های فراوان تلفن همراهی که مد نظرشان بود را پیدا کردند در مرحله آخر خرید تصمیم گرفتند از استعلام رایگان سامانه هوشمند همیاب ۲۴ استفاده کنند تا بتوانند با خیال راحت گوشی را خریداری کنند.
استعلام را که انجام میدهند متوجه میشوند چند ماه قبل گوشی به عنوان سرقتی ثبت شده بلافاصله با پلیس تماس میگیرند و با کمک همیاب ۲۵ گوشی سرقتی را به آقای ح.حسنی بازمیگردانند…..

تشکر فراوان از اعتماد آقای ح.حسنی به سامانه هوشمند همیاب ۲۴ و تشکر از آقای م.کریمی بابت برگرداندن گوشی اپل سرقتی به مالباخته