ردیابی گوشی ipad و iphone گم شده یا سرقتی بدون نرم افزار-قسمت دوم

در آموزش قبلی در خدمت شما عزیزان بودیم و اموزش ردیابی گوشی iphone  یا ipad  بدون نرم افزار را اموزش دادیم.همانطورکه دیدیم با کمک سرویسی که اپل در اختیار می گذارد و با رعایت یک سری نکات می توان تا حدودی گوشی هوشمند خود را پیدا کنید.اما طی اموزش قبلی سوالاتی به واسطه محدودیت های این ردیابی به ذهن خوانندگان و کسانی که گوشی iphone  دارند خواهد رسید.

در این پست سعی خواهیم کرد تا بخشی از سوالات متداول را پاسخگو باشیم.امیدوارم  برخی دوستان به جواب های خود برسند.

۱-آیا من می توانم گوشی آیفون یا اپل خود را اگر به اینترنت متصل نباشد  و یا در حالت پرواز باشد،پیگیری کنم؟

اجازه دهید من از شما  سوالی بپرسم تا پاسخ خود را دریافت کنید.آیا  شما می توانید به مرورگر تلفن همراه خود دسترسی داشته باشید ،وقتی  گوشی خاموش می باشد یا در حالت هواپیما می باشد؟قطعا جواب شما هم خیر است.پس برای ردیابی تلفن شما از طریق سرویس اپل نیز تا زمانی که تلفن همراه به اینترنت دسترسی ندارد قادر به ارسال داده های مکان نخواهد بود.

۲-اگر کسی سرویس  مکان گوشی را خاموش کند  ایا یافتن گوشی ایفون امکان پذیر است؟

خوشبختانه، حتی اگر یک غریبه این سرویس را خاموش کند،انجام  خدمات مکان بر روی آی فون امکان پدیر است.به این صورت که شما بایستی حالت lost mode  را از قسمت خدمات اپل که در اموزش قبلی نیز یاد دادیم فعال کنید.بااین کار شما می توانید ازراه دور به گوشی خود نظارت کنید و حق دسترسی تعریف کنید.به شکل زیر توجه کنید:

Screenshot 2015-11-23 17.55.15

۳-آیا با وجود پاک کردن اطلاعات my iphone  باز هم می توانم گوشی را ردیابی کنم؟

چیزی که خیلی ناراحت کننده است همین است!متاسفانه اگر این اطلاعات حذف شود شما دیگر نمی توانید مکان گوشی را بیابید.برای حذف همه چیز، از جمله اطلاعات شخصی، تصاویر، تنظیمات کاربری، بدون حساب iCloud و یا گوگل متصل شدن، ردیابی امکان پذیر نیست. توصیه می کنم  همواره سعی کنید نقشه های گوگل جدول زمانی خود را (تحت پوشش بالا) برای دریافت آخرین مکان ثبت شده از گوشی  دریافت کنید و بروز باشید.

۴-من رمز عبور icloud  خود را فراموش کردم.آیا می توانم رمز عبور در یافت کنم؟

برای یافتن گوشی ایفون، شما نیاز  دارید که با ورود به حساب کاربری iCloud خود، اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید وارد شوی.فقط یادت باشد که باید ازحساب خودتون،نسخه پشتیبان تهیه است. به شکل زیر توجه کنید:

apple-id-password-reset-3

  • در مرورگر خودبه سایت appleid.apple.com بروید.
  • در قسمت forget apple ID or password را کلبک کنید.
  • آدرس ایمیل ID اپل خود را وارد کنید و روی continue کلیک کنید
  •   دو راه برای بازنشانی رمز عبور ارائه شده است. در هر دو صورت با ارسال یک لینک تنظیم مجدد به آدرس ایمیل پشتیبان خود  و با پاسخ دادن به سوالات امنیتی میتوان app ID  دریافت کرد.
  • اگر شما گزینه  “Get an email” را انتخاب کردید، حساب پشتیبان خود را برای ایمیل اپل جهت تنظیم مجدد رمز عبور apple IDبررسی کنید. در صورتی که شما یک ایمیل در عرض یک ساعت دریافت نکردید، لطفا سایر حساب های ایمیل خود را چک کنید. شاید شما اشتباه بررسی کردید و یا حساب پشتیبان واقعی شما این ایمیلی نیس که هنگام دریافت apple ID ثبت کردید .
  • در ایمیل روی  لینک تنظیم مجدد رمز عبور کلیک کنید و دستورالعمل های آن را دنبال کنید. شاید از شما خواسته شود به برخی سوالات امنیتی در هنگام ثبت نام پاسخ دهید.
  • پس از آن  شما می توانید یک رمز عبور جدید وارد کنید .
  • به خاطر داشته باشید که  باید برای ورود به حساب اپل خود را در تمام دستگاه های اپل خود، دیگر  رمز عبور قدیمی  کار نمی کند.

    امیدواریم  این پست تا حدودی به سوالات شما پاسخ داده شده باشد و شما را در امر ردیابی کمک کرده باشیم.این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بذارید و اگر سوالی داشتید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید.

منبع : سایت trendblog.net