همیاب ۲۴

هدفون هوشمند سامسونگ

هدفون هوشمند سامسونگ با توانایی بیشتر از موسیقی گوش دادن

چندی پیش خبری منتشر شد که شرکت سامسونگ  برروی هدفونی هوشمند کار می کند که روانه بازار خواهدشد.هماهنطور که می دانیم این شرکت در عرصه تکنولوژی های روز پیش قدم است و برای تولید کالای دیجیتال نوین در میدان رقابت همواره در حال خودنمایی است.

محصول جدید این کمپانی،هدفونی هوشمند است که  دارای قابلیت ها و ویژگی هایی است که آن را از یک هدفون معمولی فراتر کرده است.این  هدفون بر طبق جدیدترین اخبار سایت های خارجی در نیویورک رونمایی شده است.(منبع)

از امکانات این دستگاه می توان به قابلیت تماس از طریق بلوتوٍث،اندازه گیری ضربان قلب و پیگیری تمرینات ورزشی همچون یک مربی ورزشی همراه اشاره کرد.

قیمت این هدفون ۲۰۰۰ دلار گفته شده است.دارای ۴ گیگابایت حافظه داخلی می باشد.ابعاد این قطعه بسیار کوچک بوده و داخل گوش قرار می گیرد و از طریق بلوتوث با تلفن شما ارتباط برقرار می کند.این قطعه هوشمند، با  سه رنگ سفید،مشکی و آبی عرضه شده است و در برابر گردوغبار و آب مقاوم می باشد.

یکی از ویژگی های جذاب این دستگاه کمک به کنترل ضربان قلب است که تمام معیارهای تناسب اندام را نیز می توان پیگیری کرد.این کالای دیجیتال مانند یک مربی ورزشی  در گوش شما فرمان های لازم را برای انجام حرکات ورزشی را می دهد.به این صورت که باتوجه به فاکتورهای سلامتی اعلام می کند که شدت و میزان حرکت ورزشی خود را کم یا زیاد کنید.

هدفون هوشمند سامسونگ

کیفیت صدای این دستگاه از یک هدفون عادی بسیار فراتر رفته است.البته این محصول در کنار توانایی های جذاب و باورنکردنی خود دارای ویژگی منفی نیز می باشد.از جمله عمر باتری کوتاه آن است که به مدت ۳ ساعت است.این ابزار اصولا برای قشر ورزشکار بکار می رود که قطعا نیازمند زمان بیشتری می باشد که امیداریم در آپدیت های بعدی این مشکل حل شود.

رقیب دیگر این محصول جبرا می باشد که این محصول را  با تبلیغ خدمت به جامعه پزشکان معرفی کرده است.قیمت پیشنهادی این محصول هم مشابه سامسونگ است.