nokia 2017

آیا بازگشت گوشی های نوکیا به بازار واقعیت دارد؟

زمانی وقتی صحبت از تلفن همراه می شد تنها برندی که در دست کاربران تلفن همراه مشاهده می شد، گوشی های نوکیا بود.گوشی هایی که خاطره بسیاری از پدران و قدیمی ها می باشد.اما با گذشت زمان و به میدان آمدن کمپانی ها و برندهای متعدد رفته رفته گوشی های نوکیا به فراموشی سپرده شد.یکی از دلایل ناموفق بودن گوشی های نوکیا محصول کمپانی فنلاندی می تواند سیستم عامل ویندوزی باشد که با آمدن سیستم عامل اندروید به دلیل راحتی و کاربرپسند بودن، کم کم از میزان محبوبیت گوشی های نوکیا کاسته شد.اما این روزها اخباری مبنی بر بازگشت گوشی های نوکیا شنیده می شود.با همیاب۲۴ همراه باشید:

آیا ورود گوشی های نوکیا به بازار صحت دارد؟

در همایشی که در ۱۵ نوامبر با عنوان Nokia’s Capital markets Day برگزار شد نوکیا به هر گونه شک و تردید مبنی بر ورود گوشی های نوکیا پایان داد.در این مراسم نوکیا رسما اعلام کرد که قرار است در سال ۲۰۱۷ دوباره گوشی های هوشمند خود را روانه بازار کند. مراسم موردنظر، یک گردهمایی است که ۱۵ نوامبر هرسال با حضور سرمایه‌گذاران این کمپانی فنلاندی برگزار می‌شود.

کمپانی نوکیا خود همچون گذشته تولید گوشی‌های هوشمندش را بر عهده خواهد داشت.گوشی های تولید شده با برند نوکیا با همکاری کمپانی فنلاندی HMD Global و فاکسمان تایوانی راهی بازار خواهند شد. HMD Global یک کمپانی فنلاندی است که توسط متخصصان سابق نوکیا اداره می‌شود. این کمپانی وظیفه‌ی تولید، بازاریابی و فروش گوشی‌های هوشمند برند نوکیا را بر عهده دارد. همچنین باید به عرضه‌ی لوازم جانبی توسط این کمپانی نیز اشاره‌ کنیم. فاکسکان وظیفه‌ی تحقیق و توسعه در رابطه با این محصولات را نیز بر عهده خواهد داشت.

گوشی نوکیا در سال ۲۰۱۷ چه نام دارد؟
nokia d1c

یکی از اولین گوشی های نوکیا که در سال ۲۰۱۷ روانه بازار خواهد شد گوشی نوکیا  D1C نام دارد که طی اخبار منتشر شده دارای سیستم عامل اندروید۷-آخرین نسخه سیستم عامل اندروید- می باشد.نمایشگر فول اچ‌دی، پردازنده اسنپدراگون ۴۳۰ و حافظه‌ی رم ۳ گیگابایتی از دیگر مشخصات فنی این گوشی هوشمند می باشد.


نوکیا قرار است طی مراسمی در تاریخ ۲۷ فوریه تا ۲ مارس ۲۰۱۷ از محصولات جدیدش رونمایی کند.در آن تاریخ شاهد انتشار جزئیات دقیق تر و بیش تری خواهیم بود.

با همیاب۲۴ جدیدترین اخبار روز دنیا را دنبال کنید!