آیفون در ایران

آیا با ورود رسمی گوشی آیفون قیمت ها شکسته می شود؟

در پست سرنوشت گوشی های آیفون پس از طرح رجیستری موبایل در ایران از ورود گوشی های آیفون به طور رسمی در ایران خبر داده شد.غلامحسین کریمی رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی ارتباطی و لوازم جانبی از ورود گوشی‌های آیفون۷  به صورت قانونی در کشور خبر داد.ایشان اظهار داشت: گوشی‌های آیفون ۷ که هم اکنون در بازار وجود دارد، همه قاچاق است اما گوشی‌هایی که توسط ۶-۷ شرکت وارد شده است و طی امروز و فردا به صورت رسمی از گمرگ کشور ترخیص خواهد شد دارای گارانتی واقعی و ثبت کد IMEI در شبکه گمرک و سازمان صنعت و معدن است. پیش از این نیز وقتی از گوشی آیفون ۷ رونمایی شد، به مردم اطلاع‌رسانی کردیم که این گوشی‌ها را که از مجاری غیر رسمی وارد کشور شده است، خرید نکنند تا در بحث گارانتی و سایر موارد به مشکل نخورند.

همانطور که می دانیم شرکت های متعددی در کشور مشغول خرید و فروش گوشی های کمپانی اپل هستند.اما بر طبق سخنان کریمی هیچ یک از شرکت‌های مورد تایید وزارت صنعت و معدن برای واردات آیفون نمایندگی رسمی اپل نیستند.ایشان افزود: شرکت اپل سیاست‌های خودش را برای دادن نمایندگی دارد و بیشتر فروشگاه‌های آیفون در خیلی از کشورها که به نام اپ استور فعال هستند، خدمات شرکت اپل را ارائه می‌دهند.در کشور ایران تا به امروز ۱۷ شرکت، مجوز واردات گوشی آیفون به کشور را کسب کرده‌اند که این شرکت‌ها به صورت حقوقی بوده و شخص حقیقی در واردات این محصول دخالت ندارند. شرکت‌هایی که در کشور برای واردات گوشی آیفون تعیین شده‌اند، در واقع خرید غیر مستقیم انجام می‌دهند و با ضمانت خود به مردم گارانتی ارائه می‌دهند.

با ورود رسمی گوشی های آیفون در ایران قیمت گوشی های اپل کاهش خواهد یافت…

با ورود رسمی گوشی های آیفون در یاران عطش بازار و قیمت ها کاهش خواهد یافت و فرصت برای سودجویان وارد کنندگان محصولات اپل از بین خواهد رفت.همچنین با خرید قانونی گوشی های آیفون در ایران به راحتی در طرح رجیستری موبایل در ایران شرکت خواهید کرد و می توانید از خدمات اپراتورهای مخابرات در ایران بهره برد.

لازم به توجه است که اگر از فروشنده ای که نمایندگی اینتل دارد، خرید کرده اید، باید بدانید که کاملا قاچاق و تقلبی است.در تصویر زیر لیست شرکت هایی که موفق به اخذ مجوز برای نمایندگی گوشی های آیفون شده اند را مشاهده خواهید کرد.

%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%a2%db%8c%d9%81%d9%88%d9%86-7-%d8%af%d8%b1-%db%8c%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86


با همیاب۲۴ جدیدترین اخبار روز دنیا را دنبال کنید…