اربعین حسینی95

ارائه وای فای رایگان به زائرین اربعین

با نزدیک شدن اربعین حسینی و تب و تاب زائرین اربعین برای رفتن به حرم ابا عبدالله،همراه اول اپراتور بزرگ کشور هدیه ای ویژه برای زائرین در نظر گرفته است.به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، با نزدیک شدن اربعین حسینی، اپراتور اول ظرفیت شبکه خود را در گذرگاه های مرزی، بیش از دو برابر افزایش داده و تدابیر ویژه ای را با همکاری شرکت ارتباطات زیرساخت و  ستاد بازسازی عتبات عالیات، برای این مراسم در کشور عراق نیز در نظر دارد.

  همراه اول به زائرین اربعین جسینی وای فای رایگان ارائه می کند.

این سرویس دهی در مناطق نجف اشرف در اطراف حرم امیرالمومنین (ع) و صحن حضرت زهرا (س)، کربلا در بین الحرمین، کاظمین در مسیرهای منتهی به حرم  از طریق کیوسک های وای فای در بیش از ۱۵۰ نقطه بین راه نجف تا کربلا در فواصل حداکثر یک کیلومتری وای فای همراه اول ارائه می شود. مشترکین همراه اول فقط با یک بار اتصال، در هر کدام از این مناطق می توانند به صورت رایگان از آن استفاده کنند.

آیا فقط مشترکین همراه همراه می توانند از طرح رایگان وای فای استفاده کنند؟

مشترکین سایر اپراتورهای عراقی و ایرانی از جمله اپراتورهای ایرانسل و رایگان نیز می توانند به عنوان مهمان، به صورت موردی و رایگان از وای فای همراه اول استفاده کنند. گفتنی است استفاده از وای فای همراه اول با نام تجاری «وای فای اول»، از تاریخ ۲۰ آبان تا ۳ آذر ماه به مدت دو هفته در کشور عراق رایگان است.
بر اساس این گزارش، در شهر مرزی مهران، با اضافه شدن ۵۶ سایت نسل دو، ۱۵۹۰۰ کانال ارتباطی ایجاد شده و ظرفیت شهر مهران نسبت به اربعین سال گذشته دو برابر افزایش یافت. همچنین در شهر مهران، امسال بمنظور رفاه حال شهروندان و زائران گرامی، ۱۱ سایت نسل سه و ۵ سایت نسل چهار نیز راه اندازی شده است.
در پایان این گزارش تاکید شده است، همراه اول به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی، با همکاری اپراتورهای عراقی سرویس رومینگ بین الملل مکالمه، پیامک و اینترنت همراه با تعرفه ویژه مهیا کرده است.همچنین روشن کردن گوشی تلفن همراه هزینه ندارد و دریافت پیامک نیز رایگان است.


اگر شما و یا دوستانتان زائر اربعین حسینی سال ۹۵ هستید آنها را از این هدیه ویژه همراه اول باخبر کنید…