فیسبوک

اشتباهی وحشتناک باعث مرگ هزاران کاربر در فیسبوک شد!

اگر پس از صد سال از دنیا بروید، چه بلایی بر سر اکانت فیس بوک شما می آید؟ با این همه پیام، تصویر و دیتا می خواهید چه کنید؟ همانطور که می دانید فیسبوک با کمک ویژگی که برای حل این مشکل گذاشته است این امکان را به شما می دهد تا یک کاربر وارث جهت تصمیم گیری با اکانت خود  مشخص کنید. این امکان Legacy Contact  یا همان تماس با میزاث نام دارد.در این بخش می توانید کاربر مورد نظر را انتخاب کنید و همچنین دسترسی هایش را مشخص کنید:

تماس با میراث در فیس بوک

  •  این وارث با هویت خودش از طریق اکانت شما صحبت کند.
  • امکان گذاشتن پست با اکانت شما
  • پاسخ به دوستان و تغییر پروفایل شما
  • همچنین می توانید این گزینه را انتخاب کنید که پس از مرگ هیچ کاربر وارثی نداشته باشید و اکانت از فیس بوک پاک شود.

اتفاق وحشتناک فیسبوک جان هزاران کاربران را گرفت!

اما با اتفاق وحشتناکی که در روز جمعه رخ داد  بدون اینکه کاربری فوت شود، هزاران کاربر را در صفحه اصلی فیسبوک اش فوت شده نشان داد!مسئولان شرکت فیسبوک اعلام کردند: به دنبال بروز مشکل غیر منتظره فنی برای مدتی حساب تعدادی از کاربران “مُرده” نشان داده شده است.مشکل فنی فیس بوک روز جمعه رخ داد و کاربران حتی با ارسال مطالبی به دوستان خود، اطمینان دادند که زنده هستند.یکی از سخنگویان شرکت فیسبوک به خبرگزاری فرانسه در این باره گفت: این اشتباهی وحشتناک بود که حالا درست شده است. از این اتفاق خیلی متاسفیم.این پیام که برای درگذشتگان تهیه شده است به اشتباه در صفحه اصلی تعداد زیادی از کاربران از جمله “مارک زاکربرگ” مدیر فیسبوک  ظاهر شد.

facebook_dead_1478926223089-jpeg پیامی که در صفحه فیسبوک مارک زاکربرگ منشر شد به شرح زیر است:امیدواریم آدم هایی که مارک را دوست دارند با دین پیام هایی که دیگران برای بزرگداشت او ارسال می کنند تسلی پیدا کنند.همچنین بالای صفحه مارک زاکربرگ عبارت lagacy contact  مشاهده می شود.این ویژگی برای زمانی که فرد فوت شده و میراث پیغام می گذارد نمایش داده می شود.عده ای از کاربران این موضوع را طنز دانستند و پیام های طنز آمیز منتشر کردند.