Apple book

اگر علاقمند به محصولات اپل هستید این کتاب را از دست ندهید!

اگر از طرفداران سر سخت محصولات اپل هستید خواندن این کتاب جذاب را به شما توصیه می کنیم.حتی علاقمندانی به محصولات کمپانی اپل وجود دارند که با وجود اینکه هنوز محصولی از این کمپانی را خریداری نکردند، همواره اخبار مربوط به تولیدات این کمپانی را دنبال می کنند.با خواندن این کتاب می توانید تمامی محصولات کمپاتی اپل چه در زمینه گوشی هوشمند، چه ساعت هوشمند و هر محصول تولیدی با برند اپل را مشاهده کنید.قیمت این کتاب ۲۹۹ دلار می باشد که حاوی ۴۵۰ عکس از محصولات کمپانی اپل است.در این کتاب تصاویر محصولات مختلف اپل و حتی مک‌بوک‌‌ پرو جدید که به‌تازگی معرفی شده‌ نیز درج شده است.این کتاب در دو اندازه  که ابعاد کوچک‌تر (۲۵.۹ در ۳۲.۴ سانتی‌متر)  ۱۹۹ دلار و قیمت مدل بزرگ‌تر (۳۳ در ۴۱.۳ سانتی‌متر) ۲۹۹ دلار اعلام شده است.روی این کتاب عبارت  معروف Designed by Apple in California درج شده است.

Apple bookتمامی این عکس ها توسط شخصی به نام اندرو زاکرمن تهیه شده اند و تاریخچه ۲۰ ساله ای از اپل را نشان می دهد.طراح ارشد اپل، جانی آیو در گفتگو با رسانه‌ها درباره این کتاب گفته است:مجموعه‌ای حاوی تصاویری از محصولات اپل که طی چندین سال طراحی شده‌اند و امیدوارم این کتاب بتواند به‌عنوان یک منبع برای دانشجویان طراحی در تمامی رشته‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.

در بخش پیش‌گفتار کتاب، جانی‌آیو گفته است:

در حالی که این کتاب یک کتاب طراحی محسوب می‌شود، اما در مورد تیم طراح، فرآیند‌های خلاقانه یا توسعه محصولات نیست. کتاب یادشده در واقع نماینده‌ی اهداف کارهای ما است و این مورد را هم توضیح می‌دهد که ما چه کسانی هستیم. این کتاب کار ما، ارزش‌های ما، دل‌مشغولی‌های ما و اهداف ماست. ما همیشه امیدواریم به واسطه‌ی کاری که انجام می‌دهیم شناخته شویم و نه به واسطه‌ی آنچه می‌گوییم.

گفته شده فروش این کتاب از طریق وب‌سایت Apple.com و برخی فروشگاه‌های منتخب اپل آغاز شده است.