بازتاب حضور موفق سامانه همیاب ۲۴ در نمایشگاه الکامپ تهران در پارک علم و فناوری خراسان و مرکز رشد

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد فناوری نیشابور ، شرکت در شرف تاسیس همیاب ۲۴ ، تیم استارتاپی دارای رتبه دوم در اولین رویداد استارتاپ ویکند نیشابور ، با حضوری چشمگیر و موفق در نمایشگاه الکامپ تهران حضور یافت.
مهندس بهروز فتح آبادی ، با اشاره به حضور خوب تیم همیاب ۲۴ در نمایشگاه الکامپ تهران به  ارایه گزارشی از بازدید معاونت محترم علمی ریاست جمهوری جناب آقای دکتر ستاری و نیز آقایان مهندس سلوجی عضو هیئت سازمان فناوری اطلاعات و مدیر کمیته حقوقی شبکه ملی اطلاعات و دکتر باقری اصل مشاور محترم وزیر ارتباطات، پرداخت و حضور در این نمایشگاه را بسیار خوب و ارزشمند ارزیابی نمود. همچنین اضافه می نماید که شرکت شتاب دهنده آواتک نیز ضمن بازدید از این سامانه با دعوت از مجموعه تیم همیاب ۲۴ خواستار برگزاری جلسه ای ویژه با این تیم شد. 
در حاشیه این نمایشگاه ، شبکه خبری فناوری نوین ICT PRESS  و شبکه Hilatvترکیه و تلویزیون الکوت کویت در کنار رسانه های داخلی به تهیه گزارش   از سامانه همیاب ۲۴ پرداختند.
مدیریت محترم  و ستاد مرکز رشد فناوری نیشابور ضمن ابراز خوشحالی  و تبریک  این موفقیت بزرگ ، برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون دارند.