بازدید سرکارخانم چنارانی نماینده مجلس از سامانه همیاب 24 | همیاب ۲۴

بازدید سرکارخانم چنارانی نماینده مجلس از سامانه همیاب ۲۴

به گزارش روابط عمومی سامانه همیاب ۲۴، صبح امروز سرکارخانم چنارانی نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی در صدر هیئتی، از سامانه همیاب ۲۴ بازدید نمودند.
در این دیدار که جمعی از جوانان ، نخبگان و فناوران حضور داشتند در ابتدا دکتر شریعتی ضمن خوش آمدگویی به مهمانان به ویژه سرکار خانم چنارانی به ارایه گزارشی از روند فعالیتهای مرکز پرداختند و با اشاره به دستاوردهای آخرین رویداد کارآفرینی استارتاپ ویکند که آبان ماه امسال در دانشکده هنر برگزار گردید ، از تسهیل روند پذیرش تیم های برتر این رویداد در پارک علم و فناوری خبر داد.
سرکارخانم چنارانی با ابراز خرسندی از حضور جوانان و نخبگان در پارک علم و فناوری و سامانه همیاب ۲۴ بر ضرورت تقویت این ارتباط و بهره مندی از ظرفیت های این مجموعه در جهت رشد و توسعه کسب و کارهای دانش بنیان تاکید کردند .
خانم چنارانی همچنین در گفت و گو با تیم های برتر و شرکت کنندگان رویداد کارآفرینی استارتاپ ویکند که در این جلسه حضور داشتند ، تلاش، پشتکار و پیگیری را لازمه موفقیت در زمینه ایجاد کسب و کار های دانش بنیان با رویکرد توسعه و اعتلای بیش از پیش به دست این جوانان نخبه و فناور دانسته و درهمین راستا با ارایه راهکارها و پیشنهاداتی ، خاطر نشان کردند که در این زمینه مساعدتهای لازم را در جهت اجرایی کردن این ایده ها بکار خواهند بست .
همچنین خاطر نشان می نماید تیم های برگزیده سومین رویداد کارآفرینی  با بیان اینکه پس از رویداد با مراجعه به مرکز رشد فناوری و بهره مندی از تجربه و تخصص مشاوران و منتورهای محترم رویداد و کارشناسان مرکز در صدد ثبت ایده و مدل کسب و کار خود در سامانه فرآیندهای پارک علم و فناوری خراسان هستند به ارایه چالشهای پیش روی خود برای راه اندازی و توسعه کسب و کار فناورانه خود پرداختند.
در این بازدید خانم چنارانی از نزدیک با روند خدمات فناورانه سامانه همیاب ۲۴ آشنا و با مدیران و عوامل این سامانه به بحث و تبادل نظر و ارایه راهکارهای لازم در جهت پیشبرد اهداف و توسعه فناوری در  منطقه پرداختند.