games with new telegram

بازی های جذاب با تلگرام جدید !

«مهم نیست چه تعداد سرویس پیام‌ رسانی وجود دارد، مهم این است که همه آن‌ها کارایی ندارند.»

این جمله سازنده تلگرام به نام پاول دورف می باشد که به همراه برادرش در سال ۲۰۱۳ شروع به ساخت تلگرام کرد.درحالی که نرم افزارهای پیام رسان بسیاری وجود داشتند و کماکان نیز هستند.اما تلگرام پس از گذشت اندکی نرم افزار محبوبی میان کاربران دنیا شد. تا جایی که استفاده از این نرم افزار  بخش جدایی ناپذیر از زندگی و کار افراد شده است.این بار نسخه جدید  ۳.۱۳ تلگرام با امکان بازی های جذاب برای کاربران به روزرسانی شده است.با همیاب۲۴ همراه باشید!

 انجام بازی در نسخه جدید تلگرام

games with new telegram

در به روزرسانی نرم افزار تلگرام که در تاریخ ۳ اکتبر صورت گرفت علاوه بر بهبود و اضافه شدن امکانات ریزتر بخش بازی را می توان در کنار استفاده از تلگرام تجربه کرد.با کمک ربات مخصوص تلگرام در این نسخه از تلگرام قادر به انجام بازی های جذاب خواهیم بود.با ویژگی های زیر:

  • بازی ها از یک وب سایت جداگانه بارگذاری می شوند،به طوری که باعث افزایش حجم تلگرام شما نخواهند شد.
  • بیش از ۲۰ بازی در حال حاضر در دسترس برای بازی وجود دارد.
  •  می توان انفرادی و یا با دوستان از انجام بازی لذت برد.
  •  بازی ها در صورت نیاز دارای کنترل های مجازی سازی می باشند.

هم چنین بخشی به تلگرام اضافه شده است که مجموعه ای از استیکرهای جدید را به شما معرفی می کند و به راحتی می توانید دانلود کنید!

هم چنین بخشی که می توانید به عنوان چک نویس و یادداشت ها برای خود داشته باشید.به قسمت تنظیمات بروید و آیکون ابر مانند را انتخاب کنید. با عنوان:chat your self


با کمک ربات gamebot@  به سادگی می توانید انواع بازی ها را مشاهده و بازی کنید.قطعا روز به روز به امکانات و تنوع این بازی ها افزوده خواهد شد.هم اکنون این نرم افزار در google play بیش از ۱۰۰ میلیون تعداد نصب داشته است.برای دریافت نسخه جدید تلگرام از طریق لینک زیر آن را دانلود کنید و از انجام بازی های جذاب در کنار دوستان لذت ببرید!

google play


 با همیاب۲۴ جدیدترین اخبار و فناوری های روز دنیا رو دنیال کنید!