با زیباترین هکرهای زن جهان آشنا شوید

شاید شما هم شنیده باشید که می گویند:”زیبایی و هوش بالا را نمی توان در یک بدن یافت.” اما این ۵ خانوم هکر این مثال را نقض کردند،در ادامه با همیاب ۲۴ همراه باشید.

۱-Adeanna Cook
female-hacker2
داستان ورود او به دنیای هک زمانی آغاز شد که یکی از دوستانش عکس خصوصی‌ او را در اینترنت منتشر کرد. وقتی او متوجه ماجرا شد، تنها کاری که انجام داد هک سایت منتشر‌کننده عکس‌هایش بود و بعد نیز این عکس‌ها را از روی سایت پاک کرد. در حال حاضر او به افراد دیگری که عکس‌هایشان بدون اطلاع و به‌صورت غیرمجاز در اینترنت منتشر می‌شود خدمات آموزشی ارائه می‌کند.

۲- Anna Chapman
1-min
آنا که در شهر نیویورک اقامت داشت، به همراه ۹ نفر دیگر به دلیل فعالیت در برنامه ی جاسوسی تحت نظر سازمان اطلاعات خارجی روسیه دستگیر شد. شهرت آنا با دستگیر شدن وی توسط FBI آغاز شد و تصاویر و فیلم های او به سرعت در فضای اینترنت پخش شد. علاوه بر این در سوم جولای ۲۰۱۳، هنگامی که آنا از ادوارد اسنودن درخواست ازدواج کرد، بار دیگر توجه جهانیان به وی جلب شد. ( ادوارد اسنودن یکی از کارمندان سابق CIA و NSA است که اطلاعات بسیار محرمانه ی سازمان های جاسوسی ایالات متحده، بریتانیا و اسرائیل را در رسانه ها فاش نمود.)

۳- Ying Cracker
6
یینگ به عنوان یکی از زیباترین هکرهای جهان شناخته می شود. او اهل شانگهای در کشور چین است. یینگ به تازه کاران و افرادی که قصد ورود به دنیای هک را دارند، مباحث ابتدایی همچون تغییر IP و پاکسازی پسووردهای ادارات را آموزش می دهد. شهرت یینگ از یک فروم چینی به نام “Chinese Hottie Hackers” شروع شد و عده ی بسیاری از طرفداران او از این طریق با وی آشنا شدند. یینگ در زمینه ی ساخت نرم افزارهای هک تخصص دارد و برای آموزش های خود در زمینه ی ابزارهای ساده ی هک، مبالغ بالایی درخواست می کند. او همچنین در پروسه ی کرک کردن نرم افزارها به دیگران کمک می کند و البته دستمزد خود را نیز دریافت می کند. لقب “Cracker” نیز به همین دلیل به وی داده شده است.

۴- Kristina Svechinskaya
images

کریستینا یک اسم متداول در دنیای هکر‌ها است. او یک شهروند روسی است که به‌عنوان ممتاز‌ترین دانشجوی دانشگاه نیویورک نیز شناخته می‌شود. اما متاسفانه او در یک مسیر اشتباه قدم برداشت. او کار خود را با برداشت میلیون‌ها دلار از حساب‌های مختلف بانکی شروع کرد. به دنبال این سرقت‌ها او چند سال بعد و به کمک ۹ هکر دیگر، با ساخت حساب‌های کاربری جعلی در بانک‌های آمریکا توانست بیش از سه میلیون دلار از حساب‌های بانکی افراد مختلف را سرقت کند. سرانجام او در نوامبر سال ۲۰۱۰ به خاطر انجام فعالیت‌های خرابکارانه توسط پلیس دستگیر شد. کریسیتنا می‌توانست به خاطر این جرم‌ها به ۴۰ سال زندان محکوم شود.

۵- Xiao Tian
5
این هکر چینی یکی از برترین هکر های زن جهان است. او هوش خود در این زمینه را در ۱۹سالگی و زمانی که رهبری یک گروه هکری زنان با نام «تیم امنیتی دختران چین» را برعهده گرفت، نشان داد. این گروه بزرگترین گروه هکرهای زن با ۲۲۰۰ عضو است. این گروه هکری تاکنون اقدامات خرابکارانه زیادی علیه موتور جست‌وجوی گوگل انجام داده‌اند. برای مثال در یک بازه زمانی آنقدر شدت این حملات زیاد بوده است که گوگل ارائه بخشی از سرویس‌های خود در کشور چین را متوقف کرد. این گروه هکری با گروه‌های هکری بزرگ دنیا نیز ارتباط دوستانه‌ای دارند. بسیاری به خاطر ظاهر معمولی و شیکی که ژیائو دارد حتی تصور هم نمی‌کنند که او یک هکر خرابکار است.