با Andromium OS ، اندروید خود را به یک دسکتاپ تبدیل کنید!

این اپلیکیشن در بخشی از بتای عمومی در گوگل پلی در دسترس است. با استفاده از آن می توانید گوشی همراه را به موس، کیبورد و یا صفحه نمایش متصل کنید. اما نرم افزار Andromium OS با همه نسخه ها سازگار نیست. اسنپ دراگون ۸۰۰ و یا پردازنده های قوی تری با حداقل ۲ گیگابایت رم و یا نسخه اندروید ۵ و یا بالاتر امکان استفاده از آن را برای شما فراهم خواهد کرد.

نمایش محتویات گوشی باید با رزولوشن p1080 صورت بگیرد. برای این کار احتمالا به Chromecast و یا Miracast device نیاز خواهید داشت تا بدون استفاده از کابل رابط صفحه نمایش را ببینید و یا یک اتصال خارجی مانند HDMI باید به همراه داشته باشید.

ایده این اپلیکیشن این بوده که با استفاده از صفحه نمایشی در ابعاد دسکتاپ های معمول، اطلاعات تلفن همراه را نمایش بدهد، بتوانید با آن سری به فضای مجازی بزنید و تمام اطلاعات داخل گوشی را ویرایش کنید. در این محیط یک منوی استارت شبیه به ویندوز خواهید داشت، یک نوار پایین که زمان و میزان استفاده از باتری را نمایش می دهد و علاوه بر آن یک نوار نوتیفیکیشن وجود دارد که از سمت راست کشیده شده و نمایش داده می شود.

اما اگر در حال مسافرت باشید آن وقت تکلیف چه خواهد بود؟ سازندگان Andromium OS ایده ای دارند. با استفاده از Superbook که یک لپ تاپ ۱۱ اینچی است و شما می توانید تلفن همراهتان را به آن وصل کنید. مولتی تاچ، کیبورد کامل و هشت ساعت شارژ باتری از مجموعه قابلیت های آن است. Superbook برای پیش فروش با قیمت ۱۰۹ دلار آماده است و تا مارچ امسال رونمایی خواهد شد.