samsung galaxy s8 free

تخفیف حیرت انگیز سامسونگ به صاحبان نوت۷

پس از پیچ و تاب های فراوانی که کمپانی سامسونگ در مسیر فروش و عرضه فبلت نوت۷ داشت شاهد پایان تلخ برای گلگسی نوت ۷ بودیم.اما سامسونگ همچنان در تلاش برای جبران خسارات وارده به کاربرانش می باشد تا به نوعی خریداران محصولاتش را حفظ کند.در پست گلگسی نوت۷ و حاشیه های آن، سامسونگ به دارندگان نوت۷ پیشنهاد تعویض با گوشی کلگسی اس ۷ و یا گلگسی جی۷ را داد.اما این پایان ماجرا نبود. این بار سامسونگ در تلاش است تا با ایده در اختیار گذاشتن پرچمدار جدید خود در سال ۲۰۱۷ یعنی گلگسی اس۸ ،علاقمندان برند خود را حفظ کند! با همیاب۲۴ همراه باشید:

حفظ خریداران نوت۷ با galaxy s8

samsung galaxy s8 free

در اوایل این هفته  سامسونگ در حال آماده سازی یک برنامه جدید برای جبران خسارات گلکسی نوت ۷ و حوادث انفجارهای پی در پی است.گزارش ها حاکی از آن است که سامسونگ با ورود پرچمدار جدید خود یعنی گلگسی اس۸  تخفیف نقدی را برای مشتریان خاص خود در نظر بگیرد.همانطور که می دانید سامسونگ در حال حاضر مشغول تبادل محصول نوت۷ با گلگسی اس۷ و حتی پرداخت کارت های هدیه می باشد.با انجام این تخفیف ویژه خریداران نوت ۷ که گوشی خود را با محصولات دیگر سامسونگ تعویض کرده اند می توانند در سال جدید گوشی جدید  galaxy s8 را با شرایط ایده آل  دریافت کنند!!!

یکی از کارمندان سامسونگ گفته است:

برنامه‌ی جدید سامسونگ با این هدف طراحی شده است که فرایند تعویض گلکسی نوت ۷ با گوشی‌های موجود این کمپانی راحت تر انجام شود تا سال آینده که پرچمدار ما گلگسی اس۸ عرضه شود.


شرایط ایده آل برای دریافت گلگسی اس۸

سامسونگ با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد خریداران گلکسی نوت ۷ که گوشی خود را با گلکسی اس ۷ یا اس ۷ اج تعویض کرده‌اند، زمانی که پرچمدار جدید نوت ۸ و گلگسی اس ۸ در سال ۲۰۱۷ عرضه شد می توانند گوشی جدید خود را مججد با آنها تعویض نمایند. این افراد باید نصف مبلغ خرید اس ۷ یا اس ۷ اج را پرداخت کنند که این مبلغ طی اقساط ۱۲ ماهه پرداخت می‌شود.این می تواند یک پیشنهاد شگفت انگیز باشد!!!


با همیاب ۲۴ جدیدترین اخبار و تکنولوژی های روز دنیا را دنبال کنید…