apple and trump

تقاضای ترامپ رئیس جمهور آمریکا از کمپانی اپل!!!!!!

انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهوری آمریکا، واکنش‌های بسیاری را در سراسر دنیا به همراه داشت. واکنش‌هایی که اغلب آن‌ها منفی بودند و در حالی که بسیاری کلینتون را رئیس جمهور بعدی ایالات متحده آمریکا می‌دانستند، دونالد ترامپ با کسب آرای بیشتر نسبت به کلینتون، به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا انتخاب شد.انتخاب ترامپ بعنوان رئیس جمهوری اکنون بر قیمت و هزینه آیفون تاثیرگذار خواهد شد!!! با همیاب۲۴ همراه باشید:

دونالد ترامپ در مصاحبه‌ای گفته بود که می‌خواهد اپل را وادار کند به‌ جای تولید محصولاتش در کشورهای دیگر، آن‌ها را در آمریکا تولید کند.

اپل از دو شرکت به نام های فاکسکان و Pegatron که آیفون را در چین تولید می کنند خواسته است تا تولید آیفون در آمریکا را بررسی کنند.در گزارشی از یک منبع نامشخص آمده است که این تصمیم اپل بلافاصله پس از ریاست جمهوری ترامپ در آمریکا صورت گرفته شده است و این تصمیم بی ربط با این جریان سیاسی نخواهد بود.چرا که طی اخباری از دونالد پیش از این منتشر شده بود که ترامپ خواهان ساخت محوصلات اپل در آمریکا بوده است.

با این وجود نه‌ تنها منطقه جغرافیایی تولید محصولات این کمپانی دستخوش تغییر خواهد شد، بلکه ترامپ در مورد رمزگذاری محصولات و در اختیار قرار دادن اطلاعات کاربران نیز اپل را مجبور خواهد کرد.این تصمیم در حالی گرفته شده است که فروش آیفون کاهش یافته است اما همچنان این شرکت و برند به عنوان با ارزش ترین کمپانی جهان شناخته می شود.ترامپ از جمله کسانی بود که در سال گذشته اپل را به دلیل قرار ندادن اطلاعات کاربران به FBI  مورد تقد و شکایت قرار داده بود.

اطلاعات و پیش بینی ها در مورد این تصمیم حاکی از آن است که ساخت محصولات آیفون در آمریکا هزینه های زیادی خواهد داشت و باعث افزایش ساخت محصولات آیفون خواهد شد.