داستان های واقعی همیاب ۲۴

همیاب ۲۴ خاطرات تلخ و شیرین فراوانی دارد که به اشتراک گذاشتن بعضی از آنها خالی از لطف نیست. خاطره هایی مملو از شادی مانند پیدا شدن گوشی های سرقتی و مفقودی و رساندن آن به دست صاحبان آنها، و یا خاطرات تلخی همچون پیدا نشدن گوشی هایی که صاحبان آنها مدت هاست که چشم به راه خبرهای جدیدی از جانب همیاب ۲۴ هستند، همه و همه با تار و پود این سازمان عجین شده است. سازمانی پر از شیرینی ها و تلخی ها. پر از لبخند ها و خاطرات.

ضمن اینکه هدف همیشگی همیاب ۲۴، پیدا کردن گوشی های سرقتی و مفقودی و رساندن آنها به دست صاحبان اصلی آنها بوده است، و در این هدف خود نیز موفقیت های زیادی را کسب کرده است، در این مسیر خاطرات فراوانی را دارد که به اشتراک گذاری آنها خالی از لطف نخواهد بود.

 

داستان جالب گوشی سرقت شده از پشت داشتبورد ماشین

 

مدتی قبل وقتی گوشی جناب آقای گلی به دست ایشان رسید، طی صحبت تلفنی که همیاب ۲۴ با ایشان داشت، داستان گم شدن گوشی را خود را اینگونه تعریف کرده اند:

مثل همیشه سر کار بودم و در ساختمان کار میکردم. ماشین بیرون پارک شده بود و شیشه ماشین پایین بود. گوشی را پشت داشتبورد گذاشته بودم و دورادور حواسم به ماشین بود.

وقتی از ساختمان خارج شدم و به سمت ماشین برگشتم، مثل همیشه هیچ چیز غیرعادی وجود نداشت فقط…. موبایلم دیگر پشت داشتبورد ماشین نبود!

تعجب کرده بودم. هیچ وقت این اتفاق نمی افتاد. اما این بار گوشی خودم را از دست داده بودم…

 

گاهی یک لحظه غفلت، باعث به وجود آمدن رشته ای از حوادث می شود که به سادگی میتوان از همان ابتدا جلوی بروز این حوادث را گرفت.

پس از این اتفاق، سارق گوشی، اقدام به فروش گوشی دست دوم نموده است و هنگام فروش مشخص شده است که گوشی سرقتی است و بعد از استعلام گوشی از سامانه همیاب ۲۴، تلفن همراه به دست صاحب آن رسیده است.

 

قلب نیکوکاری هنوز می تپد!

 

خاطره دیگری که به اشتراک گذاری آن خالی از لطف نیست، داستان گوشی گم شده خانم جلالی می باشد. خاطره پیدا شدن گوشی ایشان نیز در تهران بزرگ، به کارکنان همیاب ۲۴ امید و شادی را هدیه داد.

در یک روز سرد زمستانی که برف تهران را سفید پوش کرده بود، خانم جلالی در هنگام پیاده شدن از تاکسی گوشی خود را فراموش میکنند و گوشی بر روی برف ها می افتد. رهگذری در هنگام عبور از آن محل بوده که گوشی تلفن همراهی در برف ها نظر او را به خود جلب می کند. شخص گوشی پیدا شده را در سامانه همیاب ۲۴ ثبت می کند و بعد از چند روز گوشی به دست صاحب اصلی آن میرسد.

این گونه بود که خاطره ای گرم از دل یک روز سرد و برفی، برای تمامی کارکنان همیاب ۲۴ و خانم جلالی باقی ماند.

نظر خانم جلالی درباره همیاب ۲۴، به همراه عکس گوشی ایشان که ارسال شد، دوباره خستگی یک روز کاری را از تن تمامی کارکنان همیاب ۲۴ به در کرد: “با ناامیدی کامل در سایت ثبت نام کردم و در کمال ناباوری دو روز بعد اطلاع دادن گوشی من پیدا شده از پیگیریهاتون متشکرم.”

 

 

👈👈👈👈 همیاب ۲۴، حس خوب پیدا شدن …. ✅✅✅

 

با مراجعه به سامانه همیاب ۲۴ و استعلام سرقتی و رجیستری گوشی، لذت یک خرید امن را تجربه نمایید.