کسب درآمد با تلگرام

درآمد میلیونی با کمک تلگرام

نرم افزار پیام رسان تلگرام ماهانه ۱۰۰ میلیون کاربر دارد که در هرروز ۳۵۰۰۰۰ نفر کاربر جدید عضو این نرم افزار می شوند و روزانه ۱۵ میلیون پیام میان کاربران در سراسر دنیا از طریق این نرم افزار مبادله می شود! این رسمی ترین آمار منتشر شده از سوی گوگل  در تاریخ ۲۰۱۶ فوریه می باشد!در این میان بیشتر کاربر این نرم افزار پیام رسان کاربران ایرانی هستند.سایت techrasa.com در یکی از مطالب خود صریحا به این موضوع اشاره کرد که تلگرام تاثیر بسیاری بر فرهنگ و فعالیت کاربران ایرانی گذاشته است.اما این پایان ماجرا نیست.با همیاب۲۴ همراه باشید:

ایران در رتبه اول در استفاده از تلگرام قرار دارد.

طی بررسی های سایت الکسا  درتاریخ ۳۱ آگوست (۱۰ آبان) میزان بازدید از سایت رسمی تلگرام به نشانی telegram.org در میان کاربران ایرانی بیشترین بازدید را داشته است.این بازدید یا برای دریافت نسخه به روز شده تلگرام یا برای  یافتن سوالات متعدد از سایت مرجع می باشد!

  • ایران:۳۲.۴ درصد بازدید
  • ایتالیا:۵.۹ درصد بازدید
  • روسیه :۵.۶ درصد بازدید
  • برزیل:۵.۱ درصد بازدید
  • اسپانیا:۵.۱ درصد بازدید

کسب درآمد از طریق تلگرام

 پاول دروف مالک نرم افزار پیام رسان تلگرام  در سال ۲۰۱۵ در وبلاگ تلگرام نوشت:پروژه ساخت تلگرام یک پروژه غیر تجاری بوده و تمامی هزینه های آن به عهده تولید کنندگان و مدیران شرکت سازنده تلگرام بوده و منبع درآمد مشخصی ندارد! اگر این گفته صحت داشته باشد  شاید خود سازندگان تلگرام هم  فکر نمی کردند که نرم افزارشان تبدیل به نرم افزار پولساز برای ایرانیان شود تا آنجا که مدیران برخی کانال های تلگرام در آمد میلیونی بدست بیاورند!

درآمد میلیونی ادمین های تلگرام

وقتی هجوم کاربران ایرانی به سمت این نرم افزار افزایش پیدا کرد بازاریان به این فکر افتادند اکنون که افراد شبانه روز در کانال های متعدد در حال گشت و گذار هستند فرصت برای جذب مشتری و معرفی محصولات و خدمات خودمناسب است.در این بین کانال های متعدد و مختلفی برای کاربران ایرانی وجود دارد که در میان آنها برخی از آنها تعداد کاربر بیشتری را توانستند حفظ کنند.در نتیجه افراد برای جذب مشتری ترجیح می دهند با بخش تبلیغات این کانال ها برای قراردادن آگهی خود وارد مذاکره شوند.از این رو برای ادمین های برخی کانال ها  کارو کاسبی خوبی فراهم شد و تبلیغات مجازی نرم افزار نلگرام به سرعت جای خود را میان کاربران ایرانی پیدا کرد.

نرخ تبلیغات در این کانال ها متفاوت است اما کم ترین میزان تبلیغ ۲ هزار تومان برای یک هزار بازدید است و بیش ترین میزان، ۱۰ هزار تومان برای هر یک هزار بازدید است. البته یک روش تبلیغات ساعتی هم هست که کم ترین میزانش ساعتی ۶ هزار تومان است و ادمین ها در بیش ترین میزان برای تبلیغات ساعتی ۱۰۰ هزار تومان دریافت می کنند.جنجالی ترین درآمد مدیر یکی از کانال های پرطرفدار ایرانی است که در سال ۹۴ در یکی از خبرگزاری های اینترنتی بصورت غیر صریح به در آمد ماهیانه ۳۰ میلیون اش اشاره کرد !!!


با همیاب۲۴ اطلاعات و دانسته های خود را به روز کنید…