ردیابی گوشی

ردیابی گوشی ایرانسل چگونه امکان پذیر است؟

احتمالا برای شما یا اطرافیانتان پیش آمده که گوشی همراه خود را گم کرده و یا دزدیده باشند. باتوجه به هزینه های بالای تهیه گوشی جدید باید راهکارهایی برای ردیابی گوشی وجود داشته باشد . ردیابی گوشی از طریق اپراتورهای همراه اول و ایرانسل یکی از راهکارهای عملی برای حل این مشکل است . بدین منظور ابتدا باید به دادستانی و پلیس مراجعه کنید و سپس از طریق اپراتور موبایل اقدام کنید.  ایرانسل برای ردیابی راهکارهای ساده ای تعبیه کرده که نیازی به مراجعه حضوری مشترکان ایرانسل نیست در این مقاله به ردیابی گوشی های ایرانسلی مفقود شده یا به سرقت رفته میپردازیم .

ردیابی گوشی اپراتورردیابی گوشی مفقودی یا دزدیده شده توسط اپراتور ایرانسل

مشترکان ایرانسل در هنگام این مشکل و برای ردیابی گوشی مفقودی خود اول باید سیمکارت مفقودی خود را مسدود کنند .

برای این کار لازم است با شماره ۷۰۰ یا ۷۰۳۳ (از طریق خطوط ایرانسل) و یا ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ یا ۰۹۳۷۷۰۳۳۰۰۰ (از سایر خطوط) تماس بگیرند و درخواست مسدود کردن سیمکارت خود را بدهند.

بعد از گذشته پنج روز  از مسدود شدن سیمکارت، کد #۶۱۰۱*را از یک خط ایرانسل شماره گیری کنید، در غیر این صورت ممکن است شماره خود شما در سیستم ردیابی ثبت شده و به مراجع قضایی اعلام شود.

برای سرویس ردیابی حتما باید از سیم کارت ایرانسل استفاده نماید.

سپس مراحل زیر را طی کنید :

  • تأیید قوانین با ارسال عدد ۱
  • تأیید هزینه سرویس با ارسال عدد ۱
  • مشخص کردن اپراتور سیم‌کارتی که در گوشی‌ مورد نظر داشتید: عدد ۱ ایرانسل عدد ۲ دیگر اپراتورها
  • ارسال کد ۱۵ رقمی IMEI گوشی مورد نظر(که بر روی جعبه تلفن همراه درج شده است)

دقت داشته باشید، بعد ۴۸ ساعت پس از ثبت درخواست نتیجه ردیابی به خط ایرانسلی که از طریق آن با سامانه پیامکی تماس گرفتید ارسال خواهد شد. در صورت عدم موفقیت پس از گذشت ۵ روز مجددا نسبت به درخواست ردیابی اقدام کنید. در صورت موفقیت ردیابی پیامکی حاوی کد پیگیری و تاریخ ردیابی دریافت میکنید. اصل نامه را به شرکت ایرانسل تحویل داده و با مراجعه مجدد به مراجه قضایی پیگیر دریافت نتیجه اصلی از ایرانسل باشید

۳ روش ردیابی گوشی همراه اول – راهنمای جامع

ردیابی گوشی های ایرانسل توسط سامانه همیاب ۲۴

سامانه همیاب ۲۴ اولین سامانه اطلاع رسانی و ردیابی کالاهای دیجیتال ( موبایل ، لپ تاپ، تبلت …) گم شده و سرقتی در سرتاسر کشور است . سامانه همیاب ۲۴ نه تنها کامل‌ترین سامانه جستجوی کالاهای دیجیتال گمشده و سرقتی است، بلکه امکان اطلاع رسانی و ردیابی موبایل و تبلت سرقتی را با کمک اپراتور مخابراتی در کمترین زمان ممکن، برای شما فراهم می‌کند. سامانه همیاب ۲۴ ، محصول همکاری و مورد حمایت نزدیک ارگان هایی مانند پارک علم و فناوری خراسان رضوی ، معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، اصناف سرتاسر کشور و شرکت ساینا پردازش گسترش شرق می باشد. ما امیدواریم که نوآوری و خلاقیت‌مان در این مسیر طولانی، با استقبال شما همراه بشود. این سامانه به ازای ارائه خدماتی متمایز و کاهش هزینه و زمان برای کاربران خود توانست در شهریور ماه ۱۳۹۵ به عنوان هوشمندترین کسب و کار ایران در همایش شهر هوشمند انتخاب گردد.

بنابراین در سامانه همیاب۲۴ثبت نام کنید تا سریعتر به نتیجه مثبت برسید.

.