tracker for iphone

ردیابی با کمک نرم افزار

در آموزش ردیابی گوشی ipad و iphone گم شده یا سرقتی بدون نرم افزار-قسمت اول  به شما نحوه ردیابی گوشی تلفن همراه محصول شرکت اپل را بدون استفاده از نرم افزاری خاص و با کمک سرویسی که کمپانی اپل در اختیار کاربران قرار می دهد را اموزش دادیم.امروز قصد داریم نرم افزاری را به شما معرفی کنیم که دارای ویژگی های جالب و کارآمدی می باشد که در گوشی iphone  یا ipad و ipod  نصب می شود و شما قادر خواهید بود  مکان شخص دلخواه را ردیابی کنید.این نرم افزار می تواند مناسب والدین برای ردیابی فرزندان خود و یا نظارت بر رفت و آمد کارکنان یک اداره باشد.

برای آشنایی با این نرم افزار با همیاب۲۴ همراه باشید!!!

GPS Location Tracker for iPhone and iPad

 • tracker-appاین نرم افزار بر روی گوشی های iphone  و ipad  و ipod touch نصب می شود.
 • نیازمند ios 6 و بالاتر و کاملا رایگان است.

نرم افزار چگونه کار می کند؟

برای ردیابی ابتدا نرم افزار را در گوشی مورد نظر نصب می کنید.اطلاعات GPS، Wifi بصورت دوره ای به یک سرور امن ارسال می شود.شما برای ردیابی فرد مورد نظر کافیست با کمک وب سایت www.FollowMee.com در هر مرورگر چه در کامپیوتر شخصی و یا تلفن همراه می توانید فعالیت و مکان فرزندان خود و یا کارمندان را زیر نظر گرفته و حتی هنگامی که گوشی شما به سرقت می رود یا گم می شود،آن را ردیابی کنید.

در شکل زیر نمایی از صفحه ردیابی و آپدیت اطلاعات ردیابی را مشاهده می کنید:

app foe tracerlog

ویژگی های این ردیاب:

 1. نظارت برمحل افراد
 2. تنطیمات
  پیش فرض ردیابی در این نرم افزار هر ده دقیقه می باشد که اطلاعات را به میزبان میفرستد.اما شما می توانید زمان آن را از ۱ دقیقه تا ۱۲ ساعت تنظیم کنید تا عمل ردیابی را در این بازه زمانی آپدیت کند.
 3. ردیابی چندگانه
  شما می توانید از دستگاه های متعدد (از جمله دستگاه های دیگر سیستم عامل های تلفن همراه) عملیات ردیابی و نظارت را پیگیری کنید.
 4. امکان ارسال ایمیل از مشخصات مکان ردیابی
 5. مصرف کم باتری
  این برنامه به گونه ای طراحی شده است که عملیات ردیابی را در پس زمینه گوشی همراه انجام می دهد و باعث می شود تا مصرف باتری گوشی کاهش یابد.
 6. رمز عبور حفاظت شده
  صفحه نمایش  این برنامه توسط یک رمز عبور قفل شده به طوری که یک دزد و  یا افراد دیگرنمی توانند این برنامه را متوقف کنند و این برنامه در پس زمینه گوشی همیشه روشن خواهد بود.
 7. قابلیت پشتیبانی از پلت فرم های مختلف 

       دیگر سیستم عامل های موبایل نظیر اندروید را نیز از طریق سایت می توان ردیابی کرد.


دوستان عزیز همیاب۲۴: اگر شما نیز صاحب گوشی های iphone  و ipad  هستید و نیازمند ردیابی و نظارت افراد خانواده و یا سالمندان هستید این نرم افزار را برای گوشی فرد مورد نظر نصب کنید و از امکانات آن استفاده کنید.

برای دریافت رایگان نرم افزار به منبع مراجعه کنید!