وسایلتان راه میروند , ولی گم نمیشوند !

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که دائما در حال گم کردن گوشی ،سوییچ و….. هستید،قطعا ردیاب بلوتوثی tile میتواند انتخاب خوبی برایتان باشد.

تایل بزرگ‌ترین سیستم جست‌وجوی اشیاء گمشده در جهان امروز شناخته شده است که با استفاده از فناوری بلوتوث و نصب اپلیکیشن تایل شما را قادر میسازد لوازم گمشده خود را پیدا کنید و حال با به روز رسانی اپلیکیشن و تایل شما حتی قادر خواهید بود گوشی خود را نیز پیدا کنید. در صورتیکه گوشیتان را گم کردید حرف “e” را دوبار فشار دهید اگر برنامه درحال اجرا باشد تلفن شروع به زنگ خوردن خواهد کرد.با استفاده از این برنامه شما همچنین قادرخواهید بود موقعیت مکانی گوشی دیگری را نیز ردیابی کنید.

بنابراین با بهینه سازی تکنولوژی سخت افزاری در تایل جدید شما قادر به پیدا کردن گوشی های گمشده خود نیز میباشید علاوه بر آن در تایل جدید می‌توان به تغییرات جدید دیگری از جمله افزایش سه برابری صدا نسبت به ورژن قبلی آن اشاره کرد که باعث می‌شود شنیدن و یافتن مکان اشیای گم‌شده‌‌ای که به تایل متصل هستند آسان‌تر شود.قابلیت Lost Mode آن نیز برای هردو ورژن تایل موجود است که با ارائه پک نرم افزاری شما را کمک میکند.

این شرکت همچنین دارای یک وب سایت برای کمک به مردم در جهت پیدا کردن آیتم های از دست رفته خود میباشد به طوری که آنها دیگر محدود به یک برنامه نباشند. بدین صورت که گوشی شما را به یک تایل مجازی تبدیل می کند که اگر شما آن برنامه را ندارید، می‌توانید از طریق وب به دنبال دستگاه گم شده‌ی خود بگردید.مناسب برای زمانی که شما تایل و تلفن خود را گم کرده اید!