live video in instagram

علاقمندان اینستاگرام با ویژگی های جدید آشنا شوید!

اگر از علاقمندان اپلیکیشن اینستاگرام هستید، با دو قابلیت جدید اینستاگرام آشنا شوید.طی اخبار منتشر شده اینستاگرام دو ویژگی جدید به قابلیت های سرویسش اضافه کرد.قابلیت پخش زنده ویدیو و اشتراک گذاری آن و ارسال تصاویر و ویدیو به صورت مخفی برای فرد یا گروهی خاص از آپدیت های جدید این اپلیکیشن می باشد.

یک هفته پیش اینستاگرام رسما قابلیت ویدیوی زنده را در این نرم افزار تائید کرد و امروز شاهد معرفی این ویژگی توسط اینستاگرام هستیم. امروز قسمت Story در اینستاگرام قابلیت ویدیو زنده را دریافت کرد. البته شایان ذکر است که استفاده از ویژگی پخش ویدیوی زنده در حال حاضر در دسترس نیست و قرار است در هفته های نزدیک شاهد عرضه سراسری آن در دنیا باشیم.

پخش زنده و ارسال مخفی تصاویر و ویدیو در اینستاگرام جدید!

instagram_update

در ویژگی قابلیت مخفی شدن تصاویر و ویدیو‌های به اشتراک گذاشته‌ شده اساس کار به این صورت می باشد که شما می توانید تصویر و ویدیوی خاصی از طریق دایرکت برای شخصی خاص بفرستید و هنگامی که کاربر موردنظر آن را دریافت کرد، پس از مشاهده تصویر و فیلم مذکور مخفی شود.شما پس از ضبط فیلم مورد نطر در قسمت دوربین با لمس دکمه پیکان مانند و ارسال آن، آن را به صفحه خصوصی موردن نطر بفرستید.لازم به ذکر است که این تصاویر و ویدیو‌ها بعد از اینکه فرد دریافت‌کننده آن‌ها را مشاهده کرد، مخفی می‌شوند. از نکات قابل توجه این ویژگی این است که در صورت گرفته شدن اسکرین شات از این تصاویر یا ویدیوهای ارسال شده، کاربر هشداری را  از سمت اینستاگرام دریافت خواهد کرد تا مطلع شود که از پیام ارسال شده‌ او اسکرین شات گرفته شده است!

در ویژگی ضبط ویدیوی زنده و مشاهده همزمان فیلم، نوشته Live  در قسمت story زیر اسم پروفایل آن قرار می گیرد.یعنی فرد موردنظر در حال پخش ویدیوی زنده می باشد.شما می توانید در حین مشاهده فیلم نظرات  خود را به نمایش بگذارید.البته باید به این نکته اشاره کرد که بیشترین زمان پخش ویدیوی زنده یک ساعت خواهد بود!


با همیاب۲۴ جدیدترین اخبار و تکنولوژی های روز دنیا را دنبال کنید!