sony game

علاقمندان بازی های موبایل این بار توسط سونی!

سونی تصمیم دارد اولین بازی موبایلی خود را در روز۷ دسامبر یعنی ۱۷ آذر رونمایی کند.بااین رویداد علاقمندان محصولات سونی این بار شاهد بازی موبایلی ساخت شرکت سونی خواهند یود.این بازی توسط ForwardWorks  غول ژاپنی سونی معرفی خواهد شد.همچنین سونی اعلام کرده است که دومین بازی موبایلی خود را در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد کرد.

آوردن برخی از عناوین مربوط به پلی استیشن به پلتفرم گوشی های هوشمند می تواند کار پیچیده تری نسبت به خلق یک بازی جدید و نو از پایه و اساس مختص گوشی های هوشمند باشد. شاید به همین علت است که استودیوی فوروارد ورکس به زمان بیشتری برای عرضه اولین بازی های موبایلی اش نیازمند است.با توجه به سخنان تاکاشی Mochizuki از وال استریت ژورنال، سونی قصد دارد در تاریخ ۷ دسامبر از این بازی موبایلی رونمایی کند.همچنین خاطر نشان کرد که اولین بازی این کمپانی، ویژه‌ی بازار ژاپن منتشر می‌شود و شاید تا سال آینده شاهد عرضه‌ی جهانی آن نباشیم.
بر اساس گزارش‌های قبلی، ForwardWorks تا ماه مارس ۲۰۱۸، از ۶ بازی پلی‌استیشن برای پلتفرم‌های اندروید و ios رونمایی خواهد کرد و البته این احتمال وجود دارد که روز ۱۷ آذر شاهد معرفی همه‌ی آن‌ها باشیم. ولی این عناوین تا سال آینده آماده نخواهند شد.

خبر خوب این است که گیمرها می توانند منتظر ورود جدی نینتندو به عرصه بازی های مربوط به گوشی های هوشمند باشند. با مشخص شدن زمان عرضه بازی Super Mario Run برای آی او اس، به نظر نینتندو گوی رقابت را از سونی ربوده است، اما اگر خود این شرکت بخواهد، سونی هنوز هم فرصت دارد تا به رقابت باز گردد.
نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟ به نظر شما سونی چه عناوینی را برای عرضه بر روی پلتفرم گوشی های هوشمند آماده خواهد کرد؟ تا ۱۷ آذر بایستی منتظر ماند!


با همیاب۲۴ جدیدترین اخبار و تکنولوژی های روز دنیا را دنبال کنید!