ردیابی گوشی سونی

علاقه مندان گوشی سونی با ویژگی جذاب ردیابی

یکی از دغدغه های کاربران اسمارت فون ها و گوشی های هوشمند، ترس از گم کردن یا سرقت گوشی عزیزشان هست.همیشه پیشگیری بهتر از درمان هست . پس باید قبل از گم کردن گوشیتون تدابیری رو اندیشیده باشید.کمپانی گوشی های محبوب سونی در این زمینه تدابیری برای گوشی های خود در نظر گرفته است تا به کمک آن کاربران با آسودگی بیشتر از گوشی های خود استفاده کنند و نگران به سرقت رفتن و یا گم شدن آن نباشند.اگر صاحب گوشی سونی و یا علاقمند به این برند محبوب هستید، با همیاب۲۴ همراه باشید:

ویژگی my xperia ردیابی گوشی های سونی سرقتی یا گم شده

ردیابی گوشی سرقتی سونیبا کمک فعال سازی ویژگی myxperia  در گوشی های سونی از ویژگی های زیر در مواقع سرقت رفتن و یا گم شدن گوشی استفاده کنید.

۱-ردیابی و مکان یابی محل گوشی

۲-قفل کردن گوشی از راه دور

۳-پاک کردن تمامی اطلاعات گوشی از راه دور برای مواقعی که گوشی به سرقت می رود

۴-فعالسازی زنگ هشدار گوشی با حداکثر صدا برای ۶۰ ثانیه در مواقع گم کردن گوشی

چگونه ویژگی  my xperia را در گوشی سونی فعال کنم؟

اگر تا کنون از این قابلیت پیش فرض سونی باخبر نبوده اید به قسمت تنظیمات گوشی sony بروید و برنامه my xperia را فعال کنید. وارد سایت myxperia.sonymobile شوید.از شما خواسته می شود که Sign In کنید . با اکانت گوگل خودتون که در گوشی هم ثبت کردید وارد پنلی خواهید شد که مربوط به گوشی شما خواهد بود.با کمک این پنل از ویژگی های جذاب این سرویس استفاده کنید.


 گوشی ام به سرقت رفته،چیکار کنم؟

برای یافتن گوشی سرقتی یا گم شده خود با کمک سامانه همیاب۲۴ دارای مجوز از دادگستری و طرف قرارداد با اصناف موبایل فروشی در سراسر کشور، با مراجعه به بخش ردیابی و اعلام سرقت کالا همیاب۲۴ در سریع ترین زمان ممکن گوشی خود را ردیابی کنید.