آیفون8

مشخصات آیفون ۸ گوشی جدید اپل

با وجود گذشت زمان اندک از معرفی آیفون۷ اپل در نظر دارد گوشی جدید آیفون را در پاییز سال ۲۰۱۷ روانه بازار کند.احتمالا معرفی این محصول همزمان با تولد ده سالگی آیفون خواهد بود.اخبار و شایعات زیادی برای سال ۲۰۱۷ و جشن تولد ۱۰ سالگی آيفون به گوش رسیده است.طوری که بسیاری از کاشناسان معتقد هستند که اپل قصد دارد تا هر چیز رویایی که در ذهن کاربران پرورش یافته است را با آيفون ۲۰۱۷ محقق کند .از این رو علاقمندان به برند محبوب اپل کماکان منتظر شنیدن تغییرات و تحولات چشمگیر خواهند بود.هرجند با رونمایی آیفون۷ با توجه به شایعات گذشته شاهد تغییرات اساسی در آیفون۷ نبودیم! اگر می خواهید مشخصات منتشر شده پیش از ورود آیفون۸ را بدانید با همیاب۲۴ همراه باشید:

iphone8۱-صفحه نمایش بزرگتر:اپل قصد دارد در طراحی ظاهری گوشی تغییراتی را ایجاد کند.طی اخبار منتشر شده صفحه نمایش بزرگتر از آیفون۷ خواهد شد.صفحه نمایش ۵ و ۵.۸ برای مدل های آیفون۸ آیفون۸ پلاس خواهد بود.

۲-همچنین این عقیده وجود دارد که با استفاده از صفحه نمایش خمیده در آیفون ۸ پلاس ، نخستین پروژه اپل برای ساخت صفحه نمایش OLED با لبه‌های کاملا کشیده به طرفین آغاز خواهد شد. نمونه این طراحی‌ها را پیشتر در سامسونگ گلکسی اس ۶ اج و گلکسی اس ۷ اج دیده بودیم.

۳-دارای سنسور اثر انگشت و  ویژگی های بیومتریک پیشرفته تر مانند تشخیص چهره یا عنبیه اسکن باشد.

۳-با وجود بزرگ تر شدن صفحه نمایش دارای مصرف باتری کمتر خواهد بود.

۴-استفاده از شارژ بی سیم واقعی با کمک ماژولی خاص

۵-یکی از تحلیلگران برجسته محصولات کمپانی اپل به نام مینگ چی کو، در تازه ترین اظهارات خود، بدنه شیشه ای در کنار فریم فلزی را برای پرچمدار آینده اپل پیش بینی کرده است.

۶-دکمه هوم آیفون ۸ به پشت آیفون منتقل خواهد شد.این درواقع جهت جاسازی حسگر اثرانگشت در پشت نمایشگر خواهد بود.

اینکه تا چه حد این شایعات حقیقت دارد باید تا زمان رونمایی پرچمدار جدید آیفون۸ که هنوز نام قطعی هم برای آن منتشر نشده است،منتظر ماند!

iphone8


با همیاب۲۴ جدیدترین اخبار و تکنولوژی روز دنیا را دنبال کنید…