۴ ویرایشگر خوب تصاویر برای گوشی های هوشمند!

امروزه با داشتن گوشی های هوشمند و علاقه به گرفتن عکس های باکیفیت و مناسب حداقل یک برنامه ویرایگر تصاویر نصب داریم،امروز میخواهیم چند ویرایشگر خوب تصاویر را که نامشان کمتر شناخته شده است اما برنامه هایی بسیار کارآمد هستند را معرفی کنیم:


Darkroom:

img_7271i-compressed
دارک‌روم همانند VSCO Cam یا ابزار ویرایش تصویر خود اپل، تعداد زیادی فیلتر گوناگون در اختیارتان قرار داده. اما قدرت واقعی آن در کنترل جداگانه مواردی همچون روشنایی تصویر، کنتراست و شدت رنگ نهفته شده است. با استفاده از این تنظیمات قادرید بدون آسیب رساندن به تصویر اصلی آنها را به بهترین شکل ممکن دگرگون کنید.دارک‌روم همچنین دارای یک History نامحدود هم هست تا در هر نقطه بتوانید تغییرات را به حالت قبلی برگردانید. قابلیت instant import امکان وارد کردن تصاویر از گالری را با یک سوایپ آسان و بی دردسر ممکن نموده و همچنین با گزینه Save as square، قادرید تصویر ویرایش شده تان را برای اینستاگرام آماده کنید.


Snapseed :

snapseed1-compressed-2
اپلیکیشن Snapseed که به صورت چشمگیری مورد توجه کاربران قرار گرفته بود، در سال ۲۰۱۲ توسط کمپانی گوگل خریداری شد و چند وقتی است که گوگل دست به تغییرات بسیاری در آن زده تا بتواند دوباره این اپلیکیشن را به محبوبیت سال‌های ۲۰۱۲-۲۰۱۱ برساند. تغییراتی که حتی آیکون برنامه را نیز دستخوش تغییرات کرده و امکانات و افکت‌های جدیدی را به آن افزوده است. یکی دیگر از ویژگی‌های جالب این اپلیکیشن ضبط تمامی مراحل انجام شده توسط شما است به طوری که حتی بعد از اعمال ده‌ها افکت مختلف، می‌توانید به مراحل قبل بازگردید و روی تمامی مراحل انجام شده مدیریت کامل داشته باشید.


VSCO:

vsco-compressed-1
VSCO Cam استانداردی جدید در اپلیکیشن های ویرایش تصویر پایه گذاری کرده و با آن می توان تصاویری بسیار حرفه ای تر از آثاری که در اینستاگرام می بینیم خلق نمود. از این رو دانلود این اپلیکیشن را به کلیه کاربران iOS و اندروید که تاکنون فرصت تجربه اش را نداشته اند توصیه می کنیم.


Polarr:

pular-compressed
اپلیکشن ویرایش‌گر عکس Polarr بر روی هر دو پلت فرم آی او اس و اندروید برای دانلود و نصب موجود می‌باشد. این برنامه به صورت رایگان قابل دانلود است، اما البته برای دسترسی به برخی فیلترها و قابلیت‌های ویرایش آن، می‌بایست از طریق پرداخت درون برنامه‌ای، مبلغی را بپردازید. هر چند بدون خرید این ویژگی‌ها هم، برنامه‌ی Polarr می‌تواند کاملاً شما را راضی کند.