security app for android

نرم افزار امنیتی برای گوشی های اندروید

موضوع امنیت برای پلت فرم اندروید از اهمیت بسیاری برخوردار است.با توجه به گسترش اپلیکیشن های موجود در دنیای اینترنت و استفاده فراوان ما از بستر اینترنت با  افزایش هجوم حملات هکرها و برنامه های مخرب روبرو شده ایم.البته توسعه دهندگان برنامه های کاربردی اندروید نیز عرصه میدان را خالی نکردند و با ارائه برنامه های قوی به مقابله با این حملات پرداختند.همانطور که در دوسه سال اخیر برنامه های امنیتی پیشرفت چشمگیری داشتند.

در این پست در نظرداریم تا برخی از مهم ترین نرم افزارهای امنیتی را به شما معرفی کنیم.با همیاب۲۴ همراه باشید.

360 Security

برتامه  امنیتی ۳۶۰ دارای طراحی زیبا،بسیار سبک و کاملا رایگان است. قادر به تشخیص و تعمیر آسیب پذیری های سیستم و تمیز کردن برنامه های پس زمینه بیکار برای کمک به اجرای موثر گوشی می باشد.آخرین نسخه از ۳۶۰،دارای ویژگی های اضافی از جمله پاک کننده فایل های ناخواسته، تقویت کننده حافظه،یک گزینه برای صرفه جویی در قدرت، مدیریت برنامه،حفظ حریم خصوصی با رمزگذاری،ابزار ضد سرقت و از راه دور پاک کردن اطلاعات گوشی می باشد.


Avast-Mobile-Security-Android

براساس آخرین گزارش AV-Test از میان ۲۵ برنامه محبوب امنیتی اندروید،آنتی ویروس avast با نرخ تشخیص کلی ۹۸.۱ درصد جزو بهترین ها می باشد.دارای قابلیت های فوق العاده (از جمله ابزار ضد سرقت و یک فایروال برای دستگاه های روت شده) است.این برنامه کاملا رایگان است.البته نسحه پولی نیز ممکن است در آینده تولید شود.با این حال تاثیری در کیفیت نسخه رایگان ندارد.


Avira

نرم افزار امنیتی Avira با نرخ تشخیص ۹۹.۹ درصد است.از ویژگی های بارز آن کمک به کنترل دستگاه از راه دور،قفل کردن یا پاک کردن اطلاعات گوشی اندروید و هشدار دادن می باشد.همچنین یک ابزار حفاظت هویت است که می تواند به شما بگوید که آیا حساب ایمیل  یا آدرس ایمیل دوستان خود، به بیرون درز کرده یا در معرض خطر وجود دارد. همچنین با ارائه گزینه های لیست سیاه،شما می توانید تماس گیرنده ای که نمی خواهید را مسدود کنید.


 http://icdn7.digitaltrends.com/image/eset_android_app_screenshots-970x546.jpg?ver=2

نرم افزار ESET با نرخ تشخیص ۱۰۰ درصد در آخرین گزارش AV-Test و رابط کاربری آسان برای استفاده و کاملا رایگان برای شناسایی نرم افزارهای مخرب و برنامه های بالقوه خطرناک،تلاش می کند.در نسخه رایگان نیز شما می توانید بعنوان ابزار سرقت و کنترل از راه دور و قفل کردن گوشی هوشمند خود از اطلاعات خود محافظت کنید.همچنین شما با پرداخت سالیانه ۲۰ دلار می توانید ویژگی حفاظت ضدفیشینگ را نیز داشته باشید.

دوست عزیز!!!!

اگر تاکنون برای گوشی اندرویدی خود نرم افزار امنیتی نصب نکردی،با مطالعه این پست نرم افزار مناسب و دلخواه خود را انتخاب کن و از همین لحظه گوشی اندروید خود را از خطرات ویروس ها و برنامه های مخرب و سرقت ایمن کن.