android monitoring spy app

نرم افزار ضدجاسوسی موبایل همراه

آیا شک دارید که کسی به اطلاعات گوشی شما دسترسی پیدا کرده است؟ آیا می خواهید متوجه شوید که پیام ها و عکسای شما در اختیار کسی است یا خیر؟ آیا می خواهید متوجه شوید مکان شما توسط شخص خاصی ردیابی می شود یا خیر؟ امروزه اگر کسی به گوشی شما دسترسی داشته باشد و بتواند نرم افزارجاسوسی را روی آن نصب کند، به راحتی می تواند از تماس های تلفنی، اس ام اس ها و حتی موقعیت مکانی شما خبردار شود.به این نرم افزارهای جاسوسی اصطلاحا spyware(اسپایور) گویند.در مقابل این نرم افزارهای جاسوسی، نرم افزارهای ضدجاسوسی (anti spyware) به کمک کاربران موبایل آمده است تا بتوانیم مانع فعالیت این نرم افزارهای جاسوسی در گوشی های همراه شویم.با همیاب۲۴ همراه باشید:

نرم افزار ضد جاسوسی اندرویدی anti spy mobile pro

anti spy

متاسفانه هر روز، اخبار و حوادث مختلفی از به سرقت رفتن عکسای خصوصی و اطلاعات گوشی می شنویم.یکی از راه های سرقت اطلاعات استفاده از این نرم افزارهای جاسوسی می باشد.این نرم افزارها به راحتی می توانند فعالیت های شما را ردیابی کنند بدون آنکه شما باخبر باشید.به پیام ها، لیست مخاطبین و عکسای شخصی شما  دسترسی پیدا کنند.در صورتی که خودتان داوطلبانه اجازه نصب این نرم افزارها را در گوشی همراه داده اید.در واقع شما برای هدفی دیگر این نرم افزارها را از منابع غیر معتبر دانلود کرده اید.به هنگام نصب برنامه حق دسترسی های دلخواه را آزادانه به نرم افزار جاسوسی می دهید و پس از نصب به راحتی نرم افزار می تواند حتی مکان و موقعیت شما را ردیابی کند و به اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا کند.

حفاظت از حریم و امنیت خود در دنیای مجازی و اینترنت یکی از دغدغه های کاربران است.با کمک  نرم افزارهای ضدجاسوسی معتبر جلوی جاسوسی های احتمالی از گوشی خود را بگیرید.این نرم افزار با اسکن سریع گوشی می تواند انواع اسپایورها و نرم افزارهای جاسوسی را کشف و حذف کند.

anti spy app

این نرم افزار اندرویدی را از گوگل پلی دانلود کنید:

goolge play


با همیاب۲۴ جدیدترین اخبار و تکنولوژی روز دنیا را دنبال کنید…