galaxy s8

گلکسی اس ۸ سامسونگ در راه !!!

این روزها بازار رقابت میان کمپانی گوشی های هوشمند داغ است.در تاریخ ۷ سپتامبر آیفون ۷ رونمایی شد و همچنان متقاضیان زیادی این گوشی را پیش فروش می کنند و منتظر رسیدن آن هستند.در این میان کمپانی سامسونگ درگیر مشکلات گلگسی نوت ۷ و حاشیه های آن می باشد و سعی دارد با ورود گوشی های سالم galaxy Note7 بار دیگر بازار به دست بگیرد.اما خبرها حاکی از این است که با اتفاقات اخیر راجع به آتش سوزی های پیاپی گلگسی نوت ۷ درصد فروش سامسونگ را کاهش داده است.

چیزی که سامسونگ را امیدوار کرده است نسل بعدی سری s می باشد.سری جدید سامسونگ به نام galaxy s8 در فوریه ۲۰۱۷ معرفی خواهد شد.با وجود زمان باقی مانده از رونمایی این نسل از گوشی های هوشمند سامسونگ، بازار شایعات داغ است و اطلاعاتی راجع به مشخصات این گوشی منتشر شده است.البته بخشی از این شایعات همیشه به واقعیت می پیوندد.صاحبان کمپانی با انتشار این اخبار التهاب و انتظار کاربران دنیا را بیشتر می کنند.همانطور که تا قبل از تاریخ ۷ سپتامبر خبرگزاری ها دائما اخباری مبنی بر ویژگی های آیفون۷ منتشر می کردند.

ویژگی های پرچمدار جدید سامسونگ galaxy s8:

  • شایعات اخیر نشان می دهد که دوربین گلگسی اس ۸ به اندازه ۳۰ مگاپیکسل می باشد و این امر نشان می دهد که این گوشی دارای دو لنز دوربین است که می تواند کیفیت عکسبرداری را دوچندان کند!

%da%af%d9%84%da%a9%d8%b3%db%8c-%d8%a7%d8%b38

  • از دیگر ویژگی های این گوشی باتری ۴۲۰۰ میلی آمپر آن می باشد.همچنین قرار است در دو سری رونمایی شود که ابعاد ۵.۱ و ۵.۵ اینچ خواهد داشت.گفته شده از نظر تراکم پیکسلی و صفحه نمایش می خواهد از آیفون۷ پیشرفته تر باشد!
  • راجع به قیمت این محصول شایعات بسیاری وجود دارد.در برخی اخبار ۷۵۰ دلار و در برخی تا حدود ۸۵۰ دلار قیمت آن منتشر شده است.
  • همانطور که  طراحی آیفون ۷ مشابهت هایی با سری آیفون ۶ داشت و تنها لمسی شدن دکمه ورود را مشاهده کردیم،راجع به طراحی گلگسی اس ۸ کارشناسان با  توجه به اخبار منتشر شده معتقدند همان صفحه نمایش منحنی را که در galaxy s7 مشاهده کردیم،در سری اس ۸  نیز مشاهده خواهیم کرد!

دوستان عزیز همیاب۲۴ اگر می خواهید جدیدترین اخبار امنیت و تکنولوژی گوشی های هوشمند را دنیال کنید:

با  وبلاگ همیاب۲۴ به روز باشید!