امنیت اجتماعی

۲۴ مرداد روز امنیت اجتماعی در ایران

سامانه همیاب ۲۴ نخستین وگسترده ترین بستر اطلاع رسانی انواع کالاهای دیجیتال گم شده و پیدا شده و بررسی رایگان دقت و صحت خرید کالای دیجیتال در ایران است، که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد حس امن در خرید کالاهای دیجیتال در اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز کرد. «اطلاع رسانی سریع و همگانی» ، «کاهش هزینه و گستردگی جغرافیایی اطلاع رسانی» ، «بررسی دقیق خرید کالای دیجیتال » و «کاهش تاثیرات اجتماعی خرید کالاهای دیجیتال شبه دار » چهار اصل اولیه است که سامانه همیاب ۲۴ از نخستین روز تاسیس سعی کرده است به آن پایبند باشد.

ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب سایت همیاب ۲۴ ،اطلاع رسانی گم شدن کالا را در کمترین زمان با حداقل هزینه ، در گستره جغرافیایی وسیع و به تعداد زیادی از مخاطبان( از جمله واحد های صنفی و عموم مردم) در ۲۴ ساعت شبانه روز امکان پذیر می سازد. در صورتی که در روشهای سنتی نیاز به صرف وقت و هزینه بالا می باشد و نیز اطلاع رسانی به صورت منطقه ای و محدود است.

موارد زیر بحشی از تاثیزات مثبت سامانه همیاب۲۴ می باشد که می تواند بخش مهمی در امنیت اجتماعی و رفاه حال هموطنان عزیز در ایران شود:

تاثیرات اجتماعی سامانه همیاب ۲۴

این سامانه میزان آگاهی خریداران را در زمینه انواع خرید کالاهای دیجیتال دارای شماره سریال افزایش می دهد و خریداران حدالامکان می توانند به شناخت کالاهای شبه دار دیجیتال اقدام نمایند و در آینده کسی دچار این تخلفات خرید و فروش کالاهای شبهه دار نگردد. این اقدام موجب کاهش خرید و فروش کالاهای دیجیتال شبهه دار در بازار می گردد.

بررسی دقیق در خرید کالای دیجیتال

برای ما مهم است که کالای دیجیتال خریداری شده جز کالاهای شبه دار در بازار نباشد، سامانه همیاب ۲۴ در زمان خرید انواع کالای دیجیتال در کنار شما خواهد بود تا از مشکلات آتی خرید کالاهای شبه دار جلوگیری نماید.سامانه همیاب ۲۴ امکان چک کردن کالای دیجیتال را قبل از خرید برای خریداران و اصناف به صورت رایگان امکان پذیر می سازد.

اطلاع رسانی سریع و همگانی

سامانه همیاب ۲۴ ، اطلاع رسانی گم شدن کالا را بر اساس شماره سریال کالا انجام می دهد. واحد صنفی و عموم مردم می توانند با مراجعه به این سامانه و ثبت کالا یا جستجو بر اساس شماره سریال، در خصوص گم شدن یا پیدا شدن کالاهای دیجیتال اطلاع رسانی نمایند.

کاهش هزینه و گستردگی جغرافیایی اطلاع رسانی

سامانه همیاب ۲۴ ، اطلاع رسانی گم شدن کالا را، در کمترین زمان ، با حداقل هزینه ، در گستره جغرافیایی وسیع و به تعداد زیادی از مخاطبان( از جمله واحد های صنفی و عموم مردم) در ۲۴ ساعت شبانه روز امکان پذیر می سازد. در صورتی که در روشهای سنتی نیاز به صرف وقت و هزینه بالا می باشد و نیز اطلاع رسانی به صورت منطقه ای و محدود است.