۳ لانچر خوب برای اندروید

Google Now Launcher
ed-compressed
همان‌طور که از نام این لانچر پیداست، دستیار صوتی گوگل ناو نقش بسیاری در این لانچر ایفا می‌کند. اولین و مهم‌ترین امکانی که این لانچر با خود به همراه دارد آوردن دستیار صوتی گوگل به گوشی شماست. با نصب این لانچر می‌توانید از لانچر اختصاصی دستگاه‌های نکسوس گوگل استفاده کنید، اما اشکالش این است که امکان شخصی‌سازی زیادی به شما نمی‌دهد.

Nova Launcher

03-compressed
بی‌شک نوا لانچر پرطرفدارترین لانچری است که می‌توانید از آن استفاده کنید. این لانچر به‌تازگی از حالت آزمایشی خارج شده و تجربه‌ای خالص و دستکاری‌نشده از اندروید به شما می‌دهد. یکی از منحصربه‌فردترین ویژگی‌های این لانچر امکان شخصی‌سازی و تغییرات بسیار زیاد است.

شخصی‌سازی ویجت‌ها، منوی اپلیکیشن‌ها، تغییرات رنگ و موارد بسیار زیاد دیگر کاملا رایگان در اختیار شماست. البته اگر تنظیمات و امکانات بیشتری از این لانچر زیبا بخواهید، می‌توانید با پرداخت ۵ دلار نسخه حرفه‌ای آن را بخرید.

Action Launcher 3
02-compressed
اکشن لانچر ۳ یکی دیگر از بهترین لانچرهای اندروید است که همانند نوا لانچر، ظاهری نزدیک به لانچر پیش‌فرض اندروید برایتان به ارمغان می‌آورد. با نصب این لانچر قادرید صفحه گوشی‌تان را به هر شکلی که دوست دارید، کنترل کنید و مطمئن باشید برای تغییر هر بخش گزینه‌های فراوانی پیش رویتان قرار می‌گیرد.